Sezon trendi: Bağcıklı botlar

.

.jpg

Topuklu ayakkabılarınızı plaza hayatından uzaklaşıp Afrika stiline olan tutkunuzla yüzleşin. Safari renklerini anımsatan burnu açık botlar ve boyfriend jeanler harika bir uyum sağlayacak.

12688.jpg

Sade ama cüretkar maxi elbisenizi Oxford ayakkabı ya da bağcıklı botlar ile kombinleyin. Bağcıkları bağlamak yerine açık bırakmayı deneyin.

12689.jpg

Aynı tarzdaki parçalara rastladığımız bu kış aylarında herkesten farklı olabilirsiniz. Erkek gömlekleriyle bağcıklı botları bir arada kullanabilirsiniz.

12690.jpg

Düz hatlı tasarımları üzerinize geçirip 90’ların net siluetli kadınlarının tarzını yansıtacaksınız. Bu kombinasyonunuzu püskül ve bağcık detaylı aksesuar tercihi ile bohem bir karmaşa yaratabilirsiniz.

12691.jpg

Metropol hayatını modaya yansıtan bu kombinasyon, sezonun en trend parçalarını bir arada sunuyor. Bağcıklı botlarr, asimetrik etekler ve deri detaylı buluzlar moda şovunuzun en gözde parçaları arasında yer alıyor.

12692.jpg

Deneysel stilin başladığı 80’li yıllara geri döneceğiniz bu kombinasyon, desenli etek ve ve kısa botları özgürce kullanma fırsatı sunuyor.

12693.jpg

Twin setler (bluz-hırka takımlar) ve etek ceket döpiyesler ile first lady’lerden rol çalacaksınız. Zarif ve klasik parçalara eşlik eden saten bağcıklı bu botlarla feminenliğinizi yansıtın.

12694.jpg

Soğuk, sert ve gizli seksapelinden asla ödün vermeyen kadın imajı çizen bu kombinasyon, 1940’ların tarzını yansıtıyor.

12695.jpg

Saçaklar, üst üste fırfırlı elbiseler ile 1920’lerin kadınlarını anımsatacaksınız. Kest-at trendine ayak uyduran ayakkabınız ile puzzle’ın son parçasını da tamamlamış olacaksınız.

12696.jpg

Hiperlüks yorumu ile bu kombinasyon en çarpıcı örnekleri bir arada örneklendiriyor. Kış aylarında beyaz şort giymek cesaret istiyor. Ancak opak çoraplarla da giyilebilen şortlar, botlarla harikalar yaratıyor.

12697.jpg

Yorum yapın