Ütüleme epilasyon nedir, nasıl yapılır?

…..

.jpg

Güzelliğinizi de teknolojiye emanet edin!

Son dönemde yükselen epilasyon trendi ütüleme yöntemi, lazere göre daha acısız ve hızlı bir sonuç veriyor. Bu yöntemin ayrıntılarını haberimizden öğrenin.

13596.jpg

Ütüleme epilasyonu nedir?

Lazer epilasyon yöntemleri arasında yerini alan ve en önemli özelliği ağrısız ve acısız bir epilasyon imkanı sunan bu yönetimi daha yakından tanıyalım.

Oldukça kullanışlı olan ütüleme lazer epilasyon teknolojisi ile birlikte epilasyondan çok çok iyi sonuçlar alınmaya başlanmış ve lazer epilasyon yaptıranlarında hayli memnun kaldıkları bir yöntem olmuştur. Ütüleme epilasyon uygulaması ağrısız, yanıksız bir teknik olarak dikkat çekiyor.

19657.jpg

Diğer Lazer epilasyon cihazlarına oranla sıfır acılı olan bu sistemi estetik ve plastik cerrahide önemli başarılara imza atan Op. Dr. Bülent Cihantimur meraklıları ve düşünenler için tüm detaylarıyla anlatıyor.

19658.jpg

Soprano ütüleme epilasyon yöntemi ağrısız, acısız bir yöntem mi?

Kadınlar tarafından şıkça kullanılmaya başlanan bu epilasyonda kesinlikle ağrı ve acı duyulmuyor. Tıpkı cildinize sıcak taş masajı yapar gibi, konforlu, oldukça hızlı ve kısa süreli seanslar ile gerçekleştiriliyor.

19659.jpg

Ütüleme epilasyonu hangi cihazlarla yapılıyor?

Ütüleme epilasyon Alma Lasers adlı firmanın geliştirdiği devrim niteliğinde bir teknoloji olduğundan ve patenti de bu firmada bulunduğundan ütüleme yöntemi de sadece Alma laser marka cihazlar ile gerçekleştirilebiliyor. Ancak ütüleme teknolojisi bu kadar yayılınca piyasada türevlerinin çoğalması sağlıksız cihazları da beraberinde getiriyor. Lütfen bu gibi cihazlardan uzak durunuz ve cihaz markanızın Alma laser olduğundan emin olunuz. Ütüleme cihaz modelleri ise şu şekilde, Soprano Accord, Soprano XL diode lazer, Harmony XL lazer ve Spa SHR olarak adlandırılıyor.

19660.jpg

Ütüleme epilasyon yaptıranların yorumları nasıl?

Bu yöntemi deneyen birçok kadın tarafından yapılan araştırma ve değerlendirmelere göre daha önce başka yöntemler ile lazer epilasyon yaptıranların, acı ve kızarıklıklardan şikayetçi olduklarını, ancak daha sonra Soprano ütüleme epilasyonu keşfederek tüm bunlardan kurtulduklarını, oldukça rahat bir işlem olduğunu ve sonuçlarına kendilerinin bile inanamadıklarını ortaya çıktı. Kadınların korkulu rüyası halini gelen epilasyon esnasınd duyulan acı bu yöntemlerle sona eriyor.

19661.jpg

Ütüleme epilasyonun yan etkileri nelerdir?

Her operasyonda az da olsa bir risk olabileceğini belirten Op. Dr. Bülent Cihantimur özellikle koyu ciltli bayanları uyarıyor. Koyu cilte sahip bayanların risk altında olabileceğini belirten uzmanlar, derin kıllarda bazen başarısız olunabileceğini belirtiyor.

İnce ve açık tüylere sahip bayanlar ise çok şanslı! Uygulanan bu yöntem onlara hiç acı vermiyor!

17158.jpg

Yorum yapın