Ünlü manken annelik heyecanı yaşıyor!

Ünlü futbolcu İbrahimovic, dostu Fatizzo ile Tuğba Özay’ın bebeklerine ad babası olmayı öneri etti. Özay henüz bu mevzuda yorum yapmadı

Geçen senelerde İtalya’da aniden rahatsızlanıp sağlık kurumuna kaldırılan ve yumurtalıklarından birisi alınan manken Tuğba Özay, bebek sahibi olmak için bir müddettir rehabilitasyon görüyordu. Evliliğini de gözlerden uzak yaşamaya çalışan Özay’ın, nazardan korktuğu için gördüğü rehabilitasyonu saklı yakaladığı bilindi. Yakın arkadaşlarına hamile kalmasının büyük bir mucize olduğunu söyleyen Tuğba Özay ile İtalyan eşi Ludovic Fatizzo, şimdilerde bebek coşkuyu yaşıyor. Fatizzo’nun yakın dostu olan İsveçli ünlü futbolcu Zlatan İbrahimovic’in Özay’a tuhaf bir öneride bulunduğu ortaya çıktı. 33 yaşındaki mankenin hamile olduğunu bilir bilmez hemen telefonla arayarak tebriklerini ileten futbolcunun, Özay’a bebeğinin ad babası olmayı öneri ettiği belirtildi.

KENDİNİ YORMUYOR
Bebeğin cinsiyeti ne olursa olsun ad babası olmak istediğini belirten İbrahimovic’in bu öneriyi karşısında Tuğba Özay’ın rastgele bir yorumda bulunmadığı bilindi. Henüz 4 haftalık hamile olan Tuğba Özay sıhhatli bir gebelik için kendisini yormamaya çalışıyor. Eşi Ludovic Fatizzo da Özay’ı bir an olsun yalnız vazgeçmiyor.

Yorum yapın