Ebru Gündeş fena patladı!

Şarkıcı Ebru Gündeş, hakkında çıkan tüm haberlere başkaldırı edercesine bir açıklama yaptı. Açıklamasında Reza Zarrab olarak öğrenilen eşinin ismini de ‘Rıza Sarraf’ olarak düzenleyen şarkıcı şunları söyledi:

“Zaman zaman hakkımda gerçek değil, mesnetsiz, asıllarla hiç alakası olmayan haberler yapıldığı oldu. Artık şuursuzca yapılan bu afaki haberlerin tamamen bitmesini dileyerek, asılları son defa sizlerle paylaşmak istiyorum…

Eşim Rıza Sarraf, bana düğün armağanı olarak 520 bin lira bedelinde bir araba almadı. Otomobilime 50 bin dolar karşılığı EBR yazan bir plaka aramadı ve takmadı.

‘KENDİ TEKTAŞIM’
80 bin dolar ödeyip, Kıbrıs’taki konserime gitmem için bana özel jet kiralamadı. Antalya’da yaz aylarına reelleştireceğim programlar sırasında havaalanında beni bekleyebilmesi için uçak kiralamadı. Yeniden özel jetle beni Umre’ye götürmedi.

Bebeğimiz olacağını bildiğimizde, bana 48 milyon Euro’ya otel almadı.

225 bin liralık düğün armağanı olduğu söylenen yüzüğüm, senelerdir parmağımda olan tektaşım.

Kaç yıldır aynı marka cipimi dolaşıyorum ama adıma alınmayan araba kalmadı.”

‘BEN EBRU GÜNDEŞ’İM’
Gündeş basın açıklamasını şöyle noktaladı:

“Ben Ebru Gündeş’im. Madden ve yaşam standartı olarak eşim dahil hiç kimsenin parasal varlığına lüzumum yok. Ve eşim de iş adamı olarak her türlü otomobili kullanıp alıp satabilir, otel alabilir ya da özel uçakla uçabilir. Yapsaydı, bu hiç kimseyi değil, yalnızca beni ilgilendirirdi. Ancak bunlar olmadı. Olmayan ve yaşanmayan şeylerin olmuş gibi yayınlanmasının hiçbir geçerli açıklamayı olamaz… Biz, bu büyüklükteki ve pahadaki armağanları bu kadar kolay telaffuz dahi etmiyoruz. Böylesine hakikat dışı ve mübalağalı peri masallarına; beni, eşimi, ailelerimizi, konutluluğumuzu ve henüz dünyaya gözlerini açmamış bebeğimizi malzeme etmeye kimsenin hakkı yok…”

Yorum yapın