Kendi moda çizgisini oluşturan 5 ünlü

….

.jpg

Hepiniz onları şarkıcı, oyunca ya da manken olarak tanıdınız ama onlar tek bir alanla sınırlı kalmak istemediler ve tasarımlarıyla başka dünyalara adım attılar.

21652.jpg

Victoria Beckham – Victoria Beckham

Spice Girls grubunda şarkıcı yönüyle tanınan Victoria Beckham, ünlü futbolcu David Beckham ile evlendikten sonra şarkıcılığı bıraktı ve günümüzde kendi adını verdiği markasıyla kariyerini tasarımcı olarak devam ettiriyor. 2011 yılında birçok ünlü markayı geride bırakarak İngiltere Moda Ödülleri’nde tasarım markası ödülünün sahibi olarak başarısını kanıtladı.

21648.jpg

Gwen Stefani – L.A.M.B.

No Doubt grubunun başarılı solisti Gwen Stefani; devam ettirdiği şarkıcılık kariyerine tasarımı ekleyen ünlülerden biri oluyor. “Love Angel Music Baby” albümünden esinlernerek tasarladığı L.A.M.B. markasının adını yine albümün baş harfleri oluşturuyor. Stefani’nin tasarımlarında öne çıkan özellik canlı renkler oluyor.

21649.jpg

Kate Moss – Topshop
Dünyanın önde gelen modellerinden Kate Moss tasarımcı yönünü birçok alanda gözler önüne seriyor. Ünlü manken Fred markası için tasarladığı takıları, Longchamp markası için tasarladığı çantaları ve Topshop markası için de tasarladığı giysileriyle gündeme geldi. Bu koleksiyonlardan tasarımlardan Topshop ile yaptığı koleksiyon büyük beğeni topluyor.

21650.jpg

Sienna Miller – Twenty8Twelve

Hollywood’un ünlü isimlerinden Sienna Miller filmlerindeki başarılı oyuncuşuğunun yanı sıra tasarım çizgisiyle de dikkat çekiyor. Kız kardeşi Savannah Miller ile birlikte tasarladıkları koleksiyonları Twenty8Twelve adı altında oluşturkları markalarıyla moda dünyasıyla buluşturuyor.

21651.jpg

Ashley & Mary-Kate Olsen – The Row

Oynadıkları filmlerle küçük yaşta şöhretle tanışan ve Hollywood dünyasında tıpatıp ikizler olarak tanınan Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşler kariyerlerine moda dünyasına yaptıkları girişle devam ediyorlar. The Row adını verdikleri markalarıyla başarılı bir çıkış yakalayan ikizler koleksiyonlarında lüks tasarınmlara yer veriyor.

21653.jpg

Yorum yapın