Gözlerinizle genç görünün!

.

.jpg

Gözlerinizin her zaman genç ve etkileyici gözükmesi için 6 adımı takip etmelisiniz. Bu sayede olduğunuzdan genç gözlere sahip olacaksınız!

19941.jpg

Doğru seçim

Göz çevrenizde ince kırışıklıklar belirmeye başladığında, çizgilerin içine birikerek onları daha da belirginleştiren metalik farlardan kaçının ve krem farlar yerine pudra dokulu formülleri tercih edin.

19942.jpg

Baz sürün

Göz kapağınızın anında daha genç ve pürüzsüz görünmesini sağlar ve göz makyajınız çok daha kalıcı olur.

19943.jpg

Çizgi çekin

Üst kirpik diplerinize kalem çekmek, kirpiklerin daha gür görünmelerini sağlar. Çizginin dış kısmını pamuklu çubukla yukarı doğru dağıtmak gözlerde lift etkisi yaratacaktır.

19944.jpg

Gölge oyunları

Göz kapaklarına nötr renkler sürün, göz kapağının çukurunu sıcak kahve tonlarıyla belirginleştirin. Bu teknik gözlerin daha büyük ve belirgin görünmesini sağlar.

19945.jpg

İşin sırrı

MAC kreatif direktörü Hatice Özcan göz bölgesine uygulanacak bazı renk ve gölgelendirme oyunları ile gözlerinizin ifadesi kaldırabilirsiniz” diyor. “Bu konuda yapılacak ilk adım alt göz kapağının iç kısmını beyaz ya da ten rengi bir göz kalemi ile aydınlatmaktır.”

19947.jpg

Kaşları belirginleştirin

Daha genç görünmek için makyajınızın en önemli adımlarından biri seyrekleşen ve rengi açılan kaşları belirginleştirmektir.

19946.jpg

Yorum yapın