Aksesuar alışverişine çıkıyoruz!

..

.jpg

Moda piyasasında ne var ne yok inceledik, en beğendiklerimizi de sizler için seçtik. Aksesuar alışverişine çıkmaya hazır mısınız? Beyler, sevgilinize ne hediye edeceğinizi düşünüyorsanız buradan kopya çekebilirsiniz!

16338.jpg

Marc by Marc Jacobs

Metalik renklerde, seksi bir dokuda fakat maskülen bir şekilde… Erkek kesimli kıyafetlerin moda olduğunu zaten anlatmıştık. Şimdi saatlerdeki bu yeni akım da kayıtsız kalınamayacak kadar şık!

15563.jpg

Anya Hindmarch

Simlerin de, portföy çantaların da trendler arasındaki yeri tartışılamaz! Bu ikisi birleşince de tadına doyum olmaz! Sadece bu tarza bağlı kalmanıza gerek yok. Atkıdan ayakkabıya kadar sim trendi her yerde! Dikkat etmeniz gereken tek şey bir disko topu gibi görünmemek için öne çıkan aksesuarınızı sade kıyafetlerle kombinlemek. Makyajınızda da doğal tonlar kullanın.

15564.jpg

Tiffany

İşte retro akımın en güzel hediyeleri: Zımbalı, renkli, deri eldivenler! 80’lerin çılgın çocukları klasik eldivenleri unutturacak. Zımbalardan hoşlanmıyorsanız pastel ya da neon renklerde eldivenler de kullanabilirsiniz. Çok güzeller!

15565.jpg

Zara

Her fırsatta farklı doku ve renk kombinlerinin moda olduğunu söylüyoruz. En güzel modelleri de ayakkabılarda görümek mümkün. Metal renkler, nostaljik kumaşlar ve seksi parçalar bir arada kullanılıyor. Blok renkleri de unutmamak gerek. Skinny pantolonunuzla bu ayakkabıyı bir düşünsenize!

15566.jpg

Amrita Singh

Kolyeler isyanda! Bir kıyafet kadar öne çıkan ve dikkat çeken cıvıl cıvıl modeller gelecek sene de raflarda olacak. Saç renginize uygun taşlarla süslü bir kolyeyle Yunan tanrıçaları gibi görünebilirsiniz.

15567.jpg

Tory Burch

Küçük çantalara bayılıyoruz! Şimdi de en güzel modelleri alışverişseverleri bekliyor. Ekose kumaşlar, sevimli askılar ve isteyene klasik, isteyene iddialı renklerde çeşit çeşit çantalardan mutlaka bir tane de siz alın.

15568.jpg

Yorum yapın