Çıplakken daha güzel görüneceksiniz

….

.jpg

Bedeninizi şık kıyafetlerin arkasına saklayarak kamufle etmeyin, yalın güzelliğinizin tadını çıkarma zamanı geldi! İster bikini giymeden önce, ister yatak odası planlarınız için… Bu önerilerle artık kıyafetlerin altındaki bedeniniz de çok seksi ve kusursuz olacak.

29194.jpg

Acilen daha sıkı bir vücuda mı ihtiyacınız var. O zaman bu sayıları hemen bir yere not almanız gerekiyor:

– Her bir bacağınızı kırmadan uzatıp esneterek üzerine 24 kez yüklenin.
– 24 bisiklet çevirme hareketi yapın.
– 24 mekik çekin.
– 24 basamağı hızla inin ve çıkın.

İşte daha sıkı görünüyorsunuz! Üstelik bunları her gün yaparsanız etkisi kalıcı olacak.

20792.jpg

Çıplakken güzelleşebileceğiniz en en uygun yer banyodur. Banyoda cildinize peeling uygulayın. Dizler, dirsekler, topuklar gibi sertleşmeye meyilli deriye balkabağı kesesiyle masaj yapın. Uygun duş jeli kullanın. Duştan çıkmadan hemen önce henüz nemliyken bebek yağı sürün.

Duştan sonra Victoria’s Secret’ın bronzlaştırıcı spreyini kullanın. İnce görünmesini istediğiniz bel kenarı, iç basenler gibi kritik bölgelerde daha yoğun bronzlaştırıcı kullanın. Böylece kıvrımlarınız daha seksi görünecek.

15617.jpg

Işığın gücünü kullanın. Mum ışığı doğal bir astar yaratır. bu da kusurları gizler. Özellikle yatak odasında bu taktik çok işinize yarayacak. Yatak odası için bir taktiğimiz daha var. Arka ışığı kullanın. Örneğin yatak odanızın ışığı yerine koridordaki ışığı açık bırakabilirsiniz. Onun değil, kendi tarafınızdaki abajuru açın. Çıplak bedeninize açılı düşen ışık muhteşem bir silüet yaratacak.

Somon rengi duvarlar da ışığı muhteşem yansıtır, unutmayın.

19087.jpg

Bu taktik size biraz garip gelebilir, fakat VS melekleri fotoğraf çekimi esnasında bunu kullanıyor. Seksi görünmek istediğiniz bir ortamda, sevdiğiniz adamın yüzüne bakarken ya da muhteşem bir geceye hazırlanırken ‘peas’ (piiz) ve ‘carrots’ (kärıtz) deyin! Evet, sihirli sözcükler bunlar! Fasülye ve havuç anlamına gelen bu iki sözcüğün İngilizce telaffuzu dudaklarınızın harika görünmesini sağlayacak.

25139.jpg

Onun karşısındayken omuzlarınız tamamen ona dönük bir şekilde durmayın. Duruşunuza kıvrım ekleyin. Elinizi belinize koyabilirsiniz. Saat 11 ya da 2 yönünde durmak da göğüslerinizi daha dolgun ve karnınızı daha ince gösterir. bu taktiği fotoğraf çektirirken de deneyebilirsiniz.

27018.jpg

Yatakta da bir duruş önerimiz var. Eşiniz yanınızdayken siz de yan yatın. Bacağınızın birini kırın ve karnınıza yaklaştırın. Kolunuzu başınızın yanından geriye doğru atarsanız göbeğiniz de yok olacaktır. Duruşunuzu diğer elinizle destekleyebilirsiniz.

26087.jpg

Stilettoları giyelim mi? Topuklu ayakkabı kalçanızı daha diri ve kalkık gösterir. Bacaklarınızı tonlu bir kas ekler ve duruşunuzu düzeltir. Üstelik üzerinde sadece seksi çoraplar ve stiletto ayakkabılar olan bir kadınla sevişmek erkeklerin gizli fantezisidir, bizden söylemesi!

23057.jpg

Yorum yapın