Bu hafta beyazperdede neler var?

.

.jpg

Hafta sonu havalar açacak gibi görünmüyor. O zaman sinemeya gidelim! Hem çocuklarınızın karnelerini ödüllendirin, hem de kendinize mini bir tatil yaratın.

19672.jpg

Neşeli Ayaklar 2

Yönetmen: George Miller
Seslendirme: Elijah Wood, Ava Acres, Carlos Alazraqui
Konu: İlk filmin baş kahramanı ve oldukça yetenekli bir tap dansçısı Mumble’nın oğlu olan Erik, Penguenler Krallığı’ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Diğer bir yandan da Mumble’ın ailesi ve arkadaşları yuvalarına karşı yeni bir tehditle yüzleşirler. Mumble şimdi işleri yoluna koymak için 7’den 70’e herkesi bir araya getirmeye çalışır.

Yönetmenliğini ilk filmde de olduğu gibi George Miller üstlendiği animasyon serisinin ikincisinde bu sefer Mumble’ın oğlu Erik ile ilişkisini izleyeceğiz. İlki 2006 yılında En İyi Animasyon Oscar’ı alan Neşeli Ayaklar serisinin ikinci filmini ise artık animasyonda vazgeçilmeze dönüşen 3D formatında seyredeceğiz.

19673.jpg

İçimdeki Şeytan

Yönetmen: William Brent Bell
Oyuncular: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth
Konu: Yıllardan 1989. Acil yardım hattına üç kişinin vahşice öldürüldüğüne dair bir cinayet ihbarı gelir. Telefonu açan Maria Rossi (Suzan Crowley) adındaki kadın cinayetleri kendisinin işlediğini itiraf etmektedir.

Yıllardan 2009. Maria’nın kızı Isabella (Fernanda Andrade) gerçeği ortaya çıkartmak için o gece o yaşananların peşine düşer. Annesi akıl hastası sıfatıyla cezadan muaf bir halde İtalya’daki Centrino Hastanesi’ne kilit altında tutulmaktadır. Fakat Isabella annesini iyileştirmek için, ruh çıkarıcılar gibi alışılmadık yöntemlere başvurmakta kararlıdır.

19674.jpg

Düşler Bahçesi

Yönetmen: Cameron Crowe
Oyuncular: Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church
Konu: Eşini kaybettikten sonra iki çocuğunu yalnız büyütmeye çalışan Benjamin hep beraber yaşadıkları kentten uzakta, doğayla daha baş başa olabilecekleri yeni bir eve taşınmak, yeni bir başlangıç yapmak ister. Fakat taşınmak için seçtikleri ev aslında bir hayvanat bahçesidir!

Başta çok şaşırsalar da, bu eve taşınmaya ve terk edilmiş hayvanat bahçesini yeniden canlandırmaya karar verirler. Bu hem maddi hem menevi açıdan zorlu ama bir o kadar da tutku dolu bir macera olacaktır.

Filmlerin fragmanlarını izlemek için tıklayın.

19675.jpg

Yorum yapın