Bir kemerle stilinizi yenileyelim!

.jpg

Kombinasyonunuzu tamamlamak için aksesuarların ne kadar önemli olduğunu her fırsatta hatırlatıyoruz. Türk kadını özellikle nasıl kemer kullanması gerektiği konusunda çok fazla bilgi sahibi değil. Bu yüzden işi uzmanlarından öğrenmekte yarar var.

Belki de evdeki kemerlerinizin ne kadar şık olduğunun farkında değilsinizdir!

28593.jpg

Metalik

Her renk elbiseye bir tane metalik kemer yeter. Gümüşten vazgeçin, altın ve bakır tonlarında bir kemer kullanın. Metal ışıltılı bir kemeri ayakkabılarınızla da kombinlemek zorunda değilsiniz. Fakat doku uyumuna dikkat! Mesela örgü bir ayakkabıyla deri bir kemer takmamalısınız.

28594.jpg

Marka: ASOS
Benzerleri: Bershka, Vero Moda

28595.jpg

Geniş

Kum saati görünümü elde etmek için geniş ya da korse görünümlü bir kemerinizin olması yeterlidir. İki sade parça arasında süslü ve gösterişli bir geçiş yaratabilirsiniz. Üstelik hiç ilgisi olmayan alt ve üst kıyafetleriniz bir kemerle bir araya gelebilir.

28596.jpg

Marka: Yves Saint Laurent
Benzerleri: Zara, İpekyol

28597.jpg

Gece şıklığı

Bu sezon her yerde bol bol parlak taşlar kullanılıyor. Böyle bir kemeriniz mutlaka olmalı. Özellikle düz ve hareketlendirmek istediğiniz gece elbiseleriniz için ince ve bol ayrıntılı bir kemer kullanabilirsiniz. Herhangi bir çantayı elbisenize uydurmak için kemerlerin gücünden yararlanın.

28598.jpg

Marka: MSGM
Benzerleri: Accessorize

28599.jpg

Renkli

Renkli bir kemerle anında sofistike bir görünüm kazanırsınız. Kıyafetinizdeki ayrıntıları ön plana çıkarmak için kemer kullanın. Çok canlı bir renk tercih ediyorsanız iri kemer tokalarından uzak durun.

28600.jpg

Marka: Madewell
Benzerleri:Pull&Bear, Assortie

28601.jpg

Günlük

Böyle bir kemere her zaman ihtiyacınız olacaktır. Bir kemer kullanarak kendinize seksi bir drape bile yaratabilirsiniz. Temel renklerde ve sade kemerleriniz mutlaka olmalı.

28602.jpg

Marka: Zara
Benzerlerini her yerde bulabilirsiniz.

Farklı kemer bağlama teknikleri için tıklayın.

28603.jpg

Yorum yapın