Yeni yılda onu böyle şımartın!

.jpg

Yeni yılda aşkınızı izleyin!

Yeni bir yıla romantik bir giriş yapmak isteyenler için ilginç bir önerimiz var. Tanıştığınız günden beri çektirdiğiniz keyifli fotoğraflardan romantik bir sunum hazırlayabilirsiniz. Arkaya sevdiğiniz bir şarkıyı ekleyebilir, ya da kendi sesinizle aşkınızı anlatabilirsiniz. Emin olun bu fikir onun çok hoşuna gidecektir.

17098.jpg

Hediye kutusundan vazgeçemiyor musunuz?

Sevgilinize birden fazla mı hediye almak istiyorsunuz? Öyleyse hediye kutusu oluşturmak iyi bir tercih olacaktır. Ona sadece ikinize özel şeyleri koyun. Beraber gittiğiniz ilk filmin DVD’si, fotoğraflarınız… ELMAELMA’dan size küçük ama hayat kurtaracak bir öneri daha: O gece giyeceğiniz iç çamaşırını da bu kutuya ekleyip heyecanla geceyi beklemesini sağlayabilirsiniz.

17099.jpg

Duvarda 24 saat onu görmek!

Duvarda her dakika onu görmek, zamanı tam anlamıyla onunla geçirmek aşkınıza aşk katacak! İkiniz için de unutulmaz bir fotoğrafı duvar saati yaptırabilirsiniz.

17120.jpg

Klasik ama çok etkili

Aksesuar kullanmayı seven erkeklerin en çok tercih ettiği kol saatlerini unutulmaz bir hale getirin. Şık bir tasarıma aşkınızı anlatan birkaç kelime yazdırın. Seçkin saat mağazalarında istediğiniz fontta aşkınızı sözcüklere dökebilirsiniz. Böylece onun elini asla bırakmamış olacaksınız!

17103.jpg

Bir fincanda iki kalp

Kupalara artık her yerde baskı yaptırabilirsiniz! Renk değiştirenlerden, üç boyutlu görünenlere kadar pek çok seçenek sunan bu hediye önerisi kahvaltı saatlerini daha özel hale getirecek.

17104.jpg

İsim yazılı deri cüzdan

Klasik hediyelerden hoşlanan bir sevgiliniz varsa şık bir deri cüzdana ismini yazdırarak onu sevindirebilirsiniz.

17105.jpg

Rüya gibi masa takvimi!

Aşkınızın oniki halini anlatan bir masa takvimi onu çok mutlu edecektir. Hatta ay isimlerini size özel şekilde değiştirebilirsiniz! İlk öpücük ayının ilk gününde sinemeya gitmeye ne dersiniz?

17121.jpg

Mumun karşı konulmaz cazibesi!

Mum ışığında romantik bir yemek! Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini çok iyi bilen biz kadınlar bu fırsatı asla kaçırmamalıyız. Birbirinden lezzetli yemeklerle gecenize renk katabilirsiniz!

17109.jpg

Sizin hala ‘aşk kitabı’nız yok mu?

Zaman geçirmeden güzel ve şık bir defter edinin ve içine onunla ilgili düşüncelerini yazın. Onun defalarca okuyabileceği bu kitap aşkınızın ilk günkü gibi olmasını sağlayacak!

17115.jpg

Teknoloji olmadan asla!

Sevgiliniz teknoloji tutkunuysa güzel bir cep telefonu kılıfı tam ona göre olabilir. Bu eğlenceli kılıflar onu her aradığınızda daha çok gülümsemesini sağlayacak.

17118.jpg

Yılbaşını dışarda mı geçirmek istiyorsunuz?

‘Yılbaşında evde olmak istemiyorum farklı ama romantik mekanlar arıyorum’ diyorsanız İstanbul’daki X Restaurant tam size göre. Zengin yılbaşı mönüsüyle size keyifli anlar sunacak.

17116.jpg

VOUGE üç teras üç manzara!
İstanbul’un gözbebeği Akaretler’de kim yeni bir yıla merhaba demek istemez ki? Farklı damak tatlarına hitap eden lezzetli mönüsüyle sevgilinizin aklını başından alacak!

17114.jpg

Yorum yapın