Vahşi trend: Tribal desenler

..

.jpg

Kızılderililer modaya el attı!

Bu sezon tüm podyumlarda tribal desenleri gördük. Etnik dokulardaki bu çok şık kıyafet ve aksesuarlar sezonun renklerine de çok yakışıyor.

Nedir bu tribal trend? Bol bol desen, çılgın çizgiler, karışık renkler, kilim dokuları, özellikle dörtgenler…

Anadolu motiflerini de çağrıştıran bu trendi bir kez denedikten sonra tutkunu olacaksınız. En az bir parça etnik desenli kıyafetiniz olmalı.

27097.jpg

Kızılderililerin renkli aksesuarlarını filmlerden hatırlıyorsunuz değil mi? Bu sene yaka kolye trendinin bir devamı olarak triballeri de göreceğiz.
Marka: Zara

27098.jpg

Podyumlarda en çok tribal çantalar göze çarptı. Desenleri en kolay kullanabileceğiniz yer, düz bir kıyafete eklediğiniz desenli çantalardır.
Marka: Leather Örgü Clutch

27099.jpg

Elbiseler dökümlü, rahat ve bol bol desenlerle kaplandı. Erkek yapılı ince kadınlara ve vücut şekline hacim vermek isteyenlere özellikle tavsiye ediyoruz.
Marka: Tucker

27100.jpg

Moda, her zaman doğadan örnek alır ve taklit eder. Ahşaplar da kelepçe bileziklere çok yakışıyor. Özellikle de tribal akım hızla büyürken…
Marka: Carla Fernandez

27101.jpg

Legging denen bacaklarınızı tamamen saran pantolonlar ya da çok sevdiğimiz taytlarda pastel tonlar ve tribal desenler oldukça şık görünüyor.
Marka: Current/Elliott

27102.jpg

Kısa etekler moda, tribal desenler de öyle… İkisi bir arada yazın vazgeçilmezi tek renkli yüzücü atletleri ve tüşörtlerle kombinlenebilecek en güzel eteği oluşturuyor.
Marka:Topshop

27103.jpg

Hafif yapıda ince kumaşlı bir fular yazın gece şıklığını kolaylıkla kurtarabilir. Tribal desenleri tercih edebilirsiniz.
Marka: Cotton

27104.jpg

Babetler tribal deseni çantalardan sonra en kolay şekilde taşıyabileceğiniz aksesuarlar…
Marka: Osborn

27105.jpg

Kızılderililer terliksiz olur mu hiç? Bu sezon alacağınız parmak arası terliklerde benzer renkleri ve ayrıntıları arayın.
Marka: Erica Tanov

27109.jpg

Yorum yapın