Orgazmı ve esnekliği geliştirecek 4 hareket

.

.jpg

Sıradanlıktan kurtulmak için farklı pozisyonlar denemek heyecanı arttırır. Bunun içinde esnek bir vücudu sahip olmanız gerekiyor.

Alt gövde ve alt karındaki denge kaslarını güçlendirmelisiniz. Vücudunuz esnedikçe kendinizi daha özgür hissedip daha fazla zevk alabilirsiniz.

10915.jpg

Bacaklarınızı omuz genişliğinden daha fazla açıp ayak parmaklarınızı dışa döndürün. Ellerinizi de kalçanıza koyun.

Dizlerinizi yavaşça kırın. Bu esnada kalça yere paralel olmalı. Hareketi 12-15 kez uygulayın. Bu hareket alt gövdeyi geliştirip esnekliğini arttırıyor.

10916.jpg

Yere sırtüstü uzanıp kollarınızı iki yana koyun. Dizlerini kırınca topuklar yere dokunmalı ve kalçanız yerden kalkmalı. Diz, kalça ve omuzlar dümdüz bir çizgi oluşturmalı.

Pozisyonu iki saniye koruyup tekrar başlangıca dönün. 20 kez tekrar edin. Bu hareket alt karın kaslarının dayanıklılığını arttırıp orgazmı geliştiriyor.


10917.jpg

Bacaklarınızı egzersiz topuna koyarak şınav pozisyonuna geçin. Yavaşça dizlerinizi göğsünüze doğru yaklaştırın. Bacaklarınızı düzleştirip başlangıca dönün. 10-15 defa tekrarlayın. Bu hareket gövde kaslarını güçlendiriyor.

10918.jpg

Kollarınızı yanlarda tutarak yere diz çökün. Arkaya doğru eğilirken omurganız kalçanızla aynı çizgide olmalı. Pozisyonu üç saniye koruyup başlangıca dönün ve 15 kez tekrar edin. Bu hareket kalça ve gövde kaslarını çalıştırarak esnekliği geliştiriyor.

10919.jpg

Yorum yapın