Kadın olmak çok güzel!

….

.jpg

‘Hayata bir daha gelsem erkek olmak isterdim’ diyenler hala var mı? Ya da cinsiyetiyle durmadan böbürlenen erkekler? Öyleyse birkaç ince gerçeği unutuyor olmalısınız! Gözden kaçırdığınız şeylerin altını pembe kalemle çizeceğiz. Niyetimiz sizi üzmek değil, fakat yaşasın kadın olmak!

28429.jpg

Modayı takip ediyoruz ve bunu söylemekten çekinmiyoruz! Gardırop dolusu kıyafetimiz olsa da her sezon alacak yeni cicilerimiz oluyor. Erkeklerinki gibi tekdüze bir stilimiz yok!

22457.jpg

Bir renk tercih ederken ‘gay’ görünme kaygısı taşımıyoruz. Bütün gökkuşağı bizim!

17864.jpg

Kimse bize “Solgun görünüyorsun, hasta mısın?” diyemez! Yüzümüz asla solgun durmaz, çünkü makyaj çantamız sürekli yanımızdadır.

24773.jpg

Erkek arkadaşımız ya da eşimizle dışarı çıktığımızda hesabı ödemediğimiz için kimse bize kızamaz. Arada bir ısmarladığımız şeyler bizim yaptığımız bir jesttir, hesaplar ise erkeklerin sorumluluğu…

20362.jpg

Kaybolduğumuz ya da gideceğimiz yeri şaşırdığımız zaman yolumuzu bulmak bizim için çocuk oyuncağı… Çünkü bize yardımcı olacak ve bu iş birbiriyle yarışacak birçok centilmen erkek bulabiliriz.

28425.jpg

Boy problemi mi? Topuklu ayakkabılar varken mi?

27981.jpg

Her ne kadar erkekler gözyaşımızın gizli silahımız olduğunu savunsalar da saçma! Biz istediğimiz zaman istediğimiz yerde ağlayabiliriz. Gerçekten çok masum görünüyoruz, değil mi beyler?

17894.jpg

Bir kadınla yolda taksi bekliyorsanız daha çok beklemeniz gerekecek. Çünkü gelecek olan taksi sadece biz kadınlara aittir. Umarız yakınızda dolmuş durağı vardır!

28426.jpg

Her sabah işe giderken traş mı oluyorsunuz? Sizin için üzgünüz beyler! Aylarca kalın pantolonlarla gezdikten sonra bir ağda seansıyla mini eteğe hazır hale geliyoruz. Size kolay gelsin!

15247.jpg

Yorum yapın