Giy kürküm, giy!

.

.jpg

Kürkler artık klasik çizgilerin dışından çıkarak hem spor, hem de şık kıyafetlerle tamamlanabiliyor.

13664.jpg

Tezatlık modasına ayak uyduran kürkler, allı pullu bir etek ve sıradan bir tişörtten oluşan kombinasyonla bile rahatlıkla kombinlenebiliyor.

13665.jpg

Neon renklerin moda olduğu bu yıl iddialı görünümleri ile dikkat çeken kürkler, canlı renklere boyanıyor.

13666.jpg

Farklı kıl yapılarına sahip kürk modelleri, kombinasyonun amacına uygun olarak seçilebilme imkanı sağlıyor. Kısa tüylüler daha günlük parçalarla kombinlenirken, uyun tüylüler deri pantolonlar ya da şifonlarla daha şık duruyor.

13667.jpg

Kürk denilince akla ilk gelen renklerden biri siyah, gece elbiselerinizin en iyi tamamlayıcısı ve ısıtıcısı olacak.

13669.jpg

Kapüşonlu ve önden düğmeli modelleri jean pantolonlarla hatta eşofman takımları ile giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Ya da tam tersi klasik bir gece elbisesiyle tamamlayarak tezat bir şıklık elde edebilirsiniz.

13672.jpg

Modaya yön veren tasarımcıların koleksiyonlarında yazlık-kışlık kavramının ortadan kalkmasıyla rahatlayan moda akımları, kürkleri yazlık ve ince parçalarla da kombinleme fırsatı sunuyor.

13677.jpg

Çok fazla gösterişli ve detaylı parçalardan hoşlanmayanlar için düzensiz kıllara sahip kürkler, iyi bir alternatif olabilir.

13679.jpg

Farklı tonların birlikte kullanıldığı bu kürk manto, pek çok renkle rahatlıkla kombinasyon yapabileceğinizin sinyalini veriyor.

13682.jpg

Abartılı bir giyim tarzınız varsa bu modele bayılacaksınız. Kabarık ve gösterişli kılları olan bu kürkü, kemer ve portföy çantayla tamamlayabilirsiniz.

13685.jpg

Spor ve klasik parçaları birleştirin! Sonuç muhteşem olacak…

13686.jpg

Yorum yapın