Bu hafta vizyonda neler var?

.

.jpg

Siyah Giyen Adamlar 3

Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Oyuncular: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin

Özet: Ajan J, Ajan K’yı bulmak için zamanda geriye gittiği, uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Zira dünyanın sonunu getirebilecek bir seri olayın fişeği ateşlenmiştir. Ajan J, zamana karşı şimdi her zamankinden daha hızlı hareket etmelidir.

Siyah Giyen Adamlar 3’ün fragmanı için tıklayın!

27123.jpg

Sevimli Kedi İş Başında

Yönetmen: Alberto Mar
Oyuncular: Raul Anaya

Özet: Top Cat ve çetesi karşılarında dişli yeni bir polis memurunu bulurlar. Zira polis merkezi, memur Dibble’nin çeteyle adamakıllı savaşamadığına kanaat getirmiş ve yanına dişli bir polis daha atamıştır. Strickland adındaki yeni polis şefi Dibble ile çeteye kök söktürmekte kararlıdır. Fakat Top Cat ve çetesi evlerini korumak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Sevimli Kedi İş Başında’nın fragmanı için tıklayın!

27124.jpg

Kan ve Aşk

Yönetmen: Angelina Jolie
Oyuncular: Zana Marjanovic, Goran Kostic, Vanessa Glodjo

Özet: 1990’lı yılların başında Balkanlarda Bosna Savaşı sürerken, Sırbistan için savaşan asker Danijel, esir kampında tutulan ve savaştan da önce tanıdığı Bosnalı Ajla ile yeniden karşılaşır. Farklı etnik kökenlerden gelen ve aslında düşman olması gereken bu iki insan, geçmişten gelen duyguları ile içinde yaşadıkları zorunlu savaş koşulları arasında kalırlar. Bir zamanlar birbirleri için çok değerli olan bu iki insanın hislerini, savaşın zalimliği köreltmiştir.

Kan ve Aşk’ın fragmanı için tıklayın!

27125.jpg

Edepsiz Kız

Yönetmen: Abe Sylvia
Oyuncular: William H. Macy, Milla Jovovich, Mary Steenburgen

Özet: Sene 1987…Liseli, çılgın bir kız olan Danielle’nin eşcinsel Clarke ve Joan ile yaşadığı maceralar, içinde bir dolu 80’ler klasiğinin olduğu bir walkmanle taçlanacaktır. Abe Sylvia’nın yazıp yönettiği bu büyüme komedisi, galasını 2010 Toronto Film Festivali’nde yapmıştı.

Edepsiz Kız’ın fragmanı için tıklayın!

27126.jpg

Moonrise Kingdom

Yönetmen: Wes Anderson
Oyuncular: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray

Özet: Samimi ve içten aile hikayeleri ile kendi hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesi oluşturan Amerikalı bağımsız filmlerin yönetmeni Wes Anderson’ın yeni filmi Moonrise Kingdom, birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ile yine yönetmenin kendine has tarzını anlatan bir film.

Moonrise Kingdom’un fragmanı için tıklayın!

27127.jpg

Şeytanın Yüzü

Yönetmen: Dominik Moll
Oyuncular: Vincent Cassel, Déborah François, Joséphine Japy

Özet: 17yy.’da Madrid’de geçen hikayede, bir kilisenin merdivenlerine kundakta bir erkek bebek bırakılır. Bebeği sahiplenip kilisenin koruması altında yetiştiren rahipler, büyüdükçe dinine daha gönülden bağlanan bu delikanlıyı takdir ederler. Ambrosio Tanrıya, kiliseye inançta ve erdemde, kendisini yetiştirenleri geçerek, verdiği vaazlar yüzlerce insan tarafından dinlenen, büyük saygı gösterilen bir rahip olur. Fakat doğru yoldan asla sapmayacak gibi görünen bu genç rahip için şeytanın da planları vardır.

Şeytanın Yüzü’nün fragmanı için tıklayın!

27128.jpg

Canavarlar Sofrası

Yönetmen: Ramin Matin
Oyuncular: İbrahim Selim, Pınar Töre, Tuğrul Tülek

Özet: K ve D. misafirler gelir, hediye verilir, salona oturulur ve sohbet başlar – ondan bundan konuşurlar. Ancak yavaş yavaş farkederiz ki, karakterlerin yaşadığı bu evrende çok tuhaf öğeler vardır: sanatla ilgili her şey yasaklanmıştır, kibir ve nefret dolu sözler normal kabul edilmektedir ve kapı komşularının polisler tarafından aniden öldürülmesi hiç kimseyi şaşırtmaz.

Canavarlar Sofrası’nın fragmanı için tıklayın!

27129.jpg

Yorum yapın