Bu hafta sonu neler giysek?

..

.jpg

Ve yorucu bir haftanın ardından yine neşeli haber: Hafta sonu geldi!

Planları yaptıktan sonra neler giyeceğinizi seçelim mi? Önce ELMA önerilerine göz atıyoruz, sonra da gardırobumuza… Belki de unuttuğumuz kıyafetlerden muhteşem bir kombinasyon yaratabiliriz!

27505.jpg

Sinema

Çizgilerle birlikte ekoseler de bu sene trendler arasında! Böyle bir gömleğiniz mutlaka olmalı. Bu sezon devam eden boyfriend kesimleri seviyorsanız erkek reyonundan bedeninize uygun bir gömlek de seçebilirsiniz. Çok seksi görünüyor!

27506.jpg

Kafe

Yüksek bel etekler ve tüller bir arada tek kelimeyle harika görünüyor. Özellikle şu sıralar mezuniyet heyecanı yaşayan genç ELMAELMAcılarımıza zarif bir kombinasyon çok yakışacak.

27507.jpg

Sevgili

Bizim gibi casual (günlük) giyimden hoşlanıyorsanız tezat bir şıklık yaratın, her zaman söyledğimiz gibi uzun-kısa kombinasyonunu kullanın. Kot etekler ve şortlar bu iş için harika!

27508.jpg

Alışveriş

Maksi etekleri de deneyebilirsiniz. Bu modellere karşı önyargılarınızı yıkın. Çok kilolu değilseniz size de yakışacak uzun bir etek vardır. Hatta bu hafta sonu bir alışveriş merkezinde o etekle tanışabilirsiniz! Renkli modelleri tercih edin.

27509.jpg

Arkadaşlar

Sezonun en güzel yazlık parçalarından tulumlar şıklığa en kestirme yollardan biri. Kombinasyonunuzu bir bolero ile tamamlayabilirsiniz. Gece şıklığı için straplez bir model tercih edin.

27510.jpg

Eğlence

Bir jean gömlekle yapamayacağınız şey yok! İsterseniz yine bir jean pantolonla, isterseniz bir etekle tamamlayın. Dizaltında biten pilili etekleri bu sezon her yerde görüyoruz. Sevdiğiniz her renk jean kumaşına yakışacaktır.

27511.jpg

Akşam yemeği

Fırfırlar ve kalem etekler akşam seçkin bir yerde yemek yiyecekler için seçtiğimiz iki parça. Renklerde neon gibi iddialı tonları, ya da klasik çizgide onaylı şıklık siyah-beyaz kombinasyonunu deneyebilirsiniz.

27512.jpg

Şarap

Blazer ceketler akşam şıklığı için kusursuz seçim! Her şeyin üzerine bir ceket giyerek daha sofistike bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bilekte kıvrılmış ya da kesilmiş pantolonlar eski jeanlerinize yeni bir görünüm kazandırmak için pratik bir yöntem olacak.

27513.jpg

Parti

Ceket mutlaka sıkıcı renklerde olmak zorunda değil! Sezon trendlerinden çiçekli, neon, çizgili ya da pastel tonlarda bir ceket giyebilirsiniz.

27514.jpg

Davet

Vücudunuzu saran bir bant elbise de akşam şıklığı için en güzel alternatiflerden… Mini modelleri klüpler, dizaltı modelleri oteller için tercih edebilirsiniz.

27515.jpg

Yorum yapın