Yılbaşında ona bunlar a-lın-maz!

..

.jpg

Her yerde sevgilinize alabileceğiniz yılbaşı hediyeleri alternatifleri görüyorsunuz değil mi? Biz bugün neler ‘almamanız’ gerektiğinden bahsedeceğiz. Yeni yıla onu bu hale getirerek girdiğinizde bütün senenin nasıl geçebileceğini tahmin edebiliyor musunuz?

17986.jpg

Yılbaşı temalı ‘seksi’ler

Hayır, sandığınız gibi erotik görünmüyor ve bize ‘kırmızı don’ hediye etmenizin hiçbir seksi anlamı yok!

17987.jpg

Yılbaşı kazakları

Hayır, her gördüğümüz hayvanlı ‘şeyi’ sevimli diye sevmiyoruz. Bu kazaklar çok gülünç görünüyor ve bizi bu şekilde görmek istediğinizi hiç sanmıyoruz.

17988.jpg

Egzersiz videoları

Hayır, bize bu konuda lütfen yardım etmeyin! Partinin en eğlenceli yerinde fazla kilolarımızı hatırlamaya hiç ihtiyacımız yok.

17989.jpg

Peluş terlik

Hayır, yumuşak diye bu rahatsız ayaklarla gezinmek zorunda değiliz. Artık ev botları moda! Biraz alışveriş trendlerini ELMAELMA’dan takip etmeye ne dersiniz?

17990.jpg

Ayakkabı zinciri

Hayır, futbolla aşk hayatını birleştirmek istemiyoruz. Bizim topuklu ayakkabılarımızı neden sizin kramponlarınıza benzetmek için uğraşıyorsunuz? Kar yağdığında giyilebilecek çok şık botlarımız var.

17991.jpg

Kalça desteği

Hayır, bize ‘destek’ olmayın! Pantolonumuzun içinde nasıl görünmemizi istediğiniz, sizinle ilgili bir durumdur, bizimle değil. Böyle bir hediye sadece moral bozucu olur.

17992.jpg

Kate Middleton yüzüğü

Hayır, her çıkan ‘ünlü kadın yüzüğü’ne bayılmıyoruz. Hürrem Sultan yüzüğü gibi Kate Middleton yüzüğünden de sıkıldık. Belki romantik bir evlenme teklifi eşliğinde şık bir tektaşa ‘hayır’ demeyiz, fakat bu ‘genel yüzük’lerden görmek istemiyoruz.

17993.jpg

TFB by Tulisa

Hayır, bu parfümün feminist bir isminin olması onu daha güzel yapmaz. Kötü kokuyor ve hiçbir ‘patron kadın’ bu kadar kötü kokmamalı!

17994.jpg

Yorum yapın