Yeni sezonda yeni ayakkabılar!

.jpg

Ayakkabı trendleri durmak bilmiyor! Sizin de bu aşkınızı biliyor ve paylaşıyoruz, hanımlar! Ayakkabı sohbetimize devam ediyoruz.

Podyumda başlayan akımlar markalar arasında hızla yayıldı. Bu sezon ayaklarınız için farklılık peşindeyseniz sizlere en yeni modellerden bahsedelim.

28047.jpg

80’li yılların vazgeçilmezlerinden olan espadriller, muhteşem bir dönüş yaparak, sezonun en gözde parçaları arasında yerlerini aldılar. Bu rahat ve hafif ayakkabıların cıvıl cıvıl renkleri jeanlerle birleşince, hem şık hem de neşeli bir görüntü yaratıyor.

28030.jpg

Yaz gelince gözler sandaletlerin üzerine çevriliyor. Tabii bu sezonun modasından bahsederken, gladyatör sandaletlere değinmeden geçemeyiz. Daha çok kahve ve tonlarında görmeye alışık olduğumuz model, bu yıl renkli ve çiçek desenli olarak da karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl moda olan gladyatör sandaletler, bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.

28031.jpg

Yazla birlikte kendini gösteren topuklu terlikler bu yıl da geleneği bozmuyor ve yine ayaklara elegan bir şıklık taşıyor. Özellikle bu yıl moda olan, topuklu, transparan terliklerin yarattığı etki oldukça seksi!

28032.jpg

Babetler, hem şıklığına, hem rahatlığına düşkün olanların ilk tercihi. Taşıdıkları çiçek desenleriyle romantik moda akımını yansıtan babetlerin yanı sıra, hayvan baskıları taşıyan etnik tarzdaki babetler de gözleri üzerlerinde toplamayı başarıyorlar.

Tüm trendlere yeniden göz atmak için tıklayın!

28033.jpg

Yorum yapın