Yeni anneleri kutlamanın 7 yolu

.jpg

Annelerin üstesinden geldiği doğum sancılarına baktığımızda onların ne kadar savaşçı ruhlu olduklarını daha iyi anlıyoruz. Şimdi bütün ‘her şey bebek için hediyeleri’nin üzerinden biraz zaman geçtiğine göre artık anneyi kutlamanın zamanı geldi! Üstelik onun günü çok yakında!

İşte size çiçeği burnunda annelere, onların ne kadar harika olduklarını hissettirebilmenizin birkaç yolu…

25641.jpg

Masaj hediye edin

Bazen yeni anneler günlük yaşamdan uzaklaşmak isterler. Şüphesiz ki, doğumdan sonra onca uykusuz gecenin ve bebeğin ağlama nöbetlerinin üzerine güzel bir masaja ihtiyaç duyarlar. Onlara masaj salonlarından bir hediye çeki sunabilirsiniz.

22964.jpg

Bebek bakıcılığını üstlenin

Yeni doğmuş bir bebeğe sahip olmak annelerin tüm zamanını alır ve kendi ufak tefek işlerine koşturmaya vakitleri kalmaz. Birkaç saatliğine üstlendiğiniz bebek bakıcılığı onlara bulunmaz bir nimet gibi gelecektir.

13684.jpg

Bakım zamanı

Bebek bakımı anneleri yorgun düşürdüğü gibi görünümlerini de etkiler. Bebekleri için eskiden yapmayı sevdikleri küçük şeylerden vazgeçmek zorunda kalmış olabilirler. Onlara hediye edeceğiniz bir manikür, pedikür seansı kendilerini yeniden güzel hissetmelerini sağlayacaktır.

14855.jpg

Hafta sonu tatili

Hafta sonu için bebeği alıp, anneye, yakın çevrede 2 günlük bir otel tatili ayarlayabilirsiniz. Böylece hem ihtiyaç duyulduğunda hemen ulaşabilecek olmanın verdiği rahatlıkla, hem de bebeğinin sizin kanatlarınızın altında olduğunu bilmenin iç huzuruyla, otelde havuz ve spanın keyfini çıkarabilir.

22727.jpg

İhtiyacı olan bir şey alın

İhtiyaç duyduğu bir şeyi tasarruf etmek için almayı erteliyor olabilir. Örneğin yakın zamanda bebeği her gittiği yere taşımaya başlayacak ve bir bez çantasına ihtiyacı olacaktır. Bunu ona siz hediye edebilirsiniz.

25639.jpg

İltifat edin

İnsanlar iyi bir iş çıkardıklarını duymak isterler, özellikle yeni bir hayata başlıyorlarsa. Ona ne kadar iyi bir anne olduğunu, üstündeki baskının üstesinden ne kadar iyi geldiğini ve ihtiyacı olduğunda yanında olduğunuzu söyleyin.

20430.jpg

Kutlama düzenleyin

Yakın zamanda zaten bir baby shower oldu biliyoruz, ama bu anneden çok bebek içindi. Şimdi arkadaşlarınızı toplayın ve anne için güzel bir parti hazırlayın.

25640.jpg

Yorum yapın