Yatakta zafer günü!

.

.jpg

Cosmopolitan’ın gelenekselleşen Uluslararası Taklit Yok Günü (Don’t Fake It Day) bu hafta cuma günü dördüncü yaşını kutlayacak. Siz de yatakta bu partiye eşlik etmek istemez misiniz? Cuma gecesi sahte orgazm çığlıkları gerçeğe dönüşecek.

Nasıl mı?

14035.jpg

Her şey çok romantik başlayacak. Tanışma anınızı konuşun, o ilk an nelerden etkilendiğinizi ve neresini hemen fark edip çok sevdiğinizi dokunarak anlatın. Belki eski fotoğraflara ya da balayından dönerken aldığınız küçük hediyelere de yeniden göz atmak istersiniz.

14036.jpg

İşler biraz ısınacak. Cesur olun, ilk adımı siz atın. Ona beklemediği bir anda ne kadar istediğinizi anlatın. Hatta bu kez onu siz soyun!

14037.jpg

Çırılçıplak uzanın. Elleriniz, dudaklarınız gezintiye çıksın. Her şeyi ‘sonuca bağlamadan’ önce anlatın: İsteklerinizden ve heyecanlarınızdan bahsedin. Öpmesini istediğiniz yerleri, sizi tahrik eden sözleri onunla paylaşın.

14038.jpg

Bütün gece beraber olacağınızı unutmayın. Zamanın tadını çıkarın. Belki de yatakta bir dondurmayı paylaşmak istersiniz, sadece dudaklarınızı kullanarak!

14040.jpg

Afrodizyak içeren yiyecekleri size anlatmıştık. Erkeğinizi bunlarla besleyip geceye hazırlayın! Bu hem çok eğlenceli, hem de çok seksi bir tecrübe olacak.

13509.jpg

Gece iyice ısındıktan sonra yeni şeyler deneyin. Seks oyunları oynayın. Hep aklınızda olan ama hiç denemeye cesaret edemediğiniz pozisyonları kullanın.

Aşkın kazananı bu gece siz olacaksınız!

11874.jpg

Yorum yapın