Yaşasın ayakkabı alışverişi!

….

.jpg

İtiraf edelim, yaz mevsiminin en zevkli yanlarından biri de çeşit çeşit ayakkabı alma ‘zorunluluğu’muz değil mi? Tabii sınırları çok da aşmadan…

Kredi kartınızı yormadan kolaylıkla giyip kombinleyebileceğiniz günlük modelleri seçtik.

27778.jpg

Etek, elbise ve tulumlarla

Platform topuklar hem kolay giyilebilir, hem de şıklığıyla tüm dünya kadınlarının -ve ayakkabı tasarımcılarının- gözdelerinden…

Pastel tonlarda bir ayakkabınız bu sezon mutlaka olmalı. Eğer önde ince bantlı bir ayakkabınız varsa bilekte de aynı şekilde ince bir kemer tercih etmelisiniz.

27771.jpg

Jean ve kumaş pantolonlar

Böyle bir model tercih edecekseniz biraz riskli davranmış sayılırsınız. Çünkü rüküş-çok şık arasındaki eğride tehlikeli bir yerdesiniz. Kesinlikle çok kullanışlı bol bantlı, canlı renkli parlak deri bir ayakkabı giyecekseniz üzerinizde dar alt parçaların olması gerekiyor.

27772.jpg

Plaj ve dökümlü kıyafetler

Çok seksi ve çok şık! Parmak arası bir sandaletiniz olmadan gardırobunuz tamamlanmış sayılamaz. Boncuklar ve ince kumaşlar tasarımcıların en çok kullandığı ayrıntılardan oldu.

Fakat böyle bir ayakkabı giyecekseniz pedikürünüz kusursuz olmalı. Onun da sırrı burada!

27773.jpg

Tüm alt parçalar

Terlikler bu sezon moda, bunu öğrenmiştik. Terliklerle rahat edemiyorsanız bu modelde ve canlı renkte bir ayakkabı giyebilirsiniz. Her şeye çok yakışıyor.

27775.jpg

Düz kıyafetler

Çizgi trendi en çok ayakkabılara yakışıyor.Çapraz bantlı ve rahat topuklu bir sandaletle yaza hazırsınız demektir.

27776.jpg

Yorum yapın