Yaratıcı duvar saati fikirleri

.

.jpg

Eskitilmiş dokusu ve dizaynı ile bu tarzda ayaklı bir saat kullanarak, retro ya da saraylı havası taşıyan salonunuza fark katabilirsiniz.

12520.jpg

Çalar saatin ebatı daha da büyüyor ve masa saati oluyor. Bu saat, deri mobilyalarınız ile harika bir uyum sağlayacak.

12521.jpg

Sportif ya da salaş bir tarzınız varsa ya da eşyalarda orjinallikten yanaysanız bu üçlü saat, banyonuz için iyi bir alternatif olacak.

12522.jpg

Yaratıcılık özelliğinizi konuşturarak çay fincanı takımından oluşan saat, çatal-bıçak takımlı saat veya tavalı saatler ile evlerinize espiri katın.

12523.jpg

12525.jpg

12526.jpg

İngiliz usulü mobilyalar, modern dekorasyonun en dikkat çekici akımlarından. Sade ve minimalist kumaş, obje ya da mobilyalarla dizayn edilen evinize birden fazla dekoratif saat kullanarak sıradışı bir dekorasyon stili sergilemeniz mümkün.

12527.jpg

Devasal ebatlı saatler, mimari dizaynlarda sıklıkla kullanılıyor. Cam yerine dekoratif saat kullanmak çarpıcı bir fikir olacak.

12528.jpg

Mistik ve rahat tarzdaki eviniz, kocaman boyutu ve üzerine diledğiniz karalamayı yaptığınız bu saatle çok daha modern görünecek.

12529.jpg

Sanatseverlerin tercih edeceği tablo ya da resimli saatler, evinize renk katacak.

12531.jpg

Duygusallığı ön plana çıkaran bu saatlerle, sevdiklerinizin resimlerine yer verebilirsiniz. Zaman akıp giderken, sevdikleriniz hep yanınızda olacak…

12532.jpg

Farklı ve eğlenceli bu saati yatak odanızda ya da salonunuzun en güzel köşesinde tercih edebilirsiniz.

12533.jpg

Yorum yapın