Yapılacaklar listesi: 10 öneriyi dene

….

.jpg

‘2012’de kıyamet kopacak’ iddiaları doğru mudur bilmiyoruz, fakat modanın yeni bir sürece girdiği kesin! Üst üste başlayan mükemmel trendler artık kayıtsız kalınamayacak düzeye geldi. Siz neden bekliyorsunuz?

Bu sene ‘gardırop modanız’da bazı değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Mesela ELMAELMA onaylı bu trendleri deneyebilirsiniz.

18522.jpg

Yapılacakların başında teknolojinin nimetlerinden yararlanmak var! Giderek sayısı ve kalitesi artan alışveriş sitelerini kullanın. Çünkü ‘evet, gerçekten bu kadar ucuzlayabiliyorlar.’ Özellikle tanıyıp bildiğiniz bir markanın ürünleirni mağazada deneyip online olarak sipariş verebilirsiniz. Çoğu marka da daha önce duymadıklarınızdandır. Bu sizi yanıltmasın. O ürünler genelde markalara kıyafet satan taşeronlara aittir. Zaten bu yüzden rahatlıkla indirim yapabiliyorlar.

18523.jpg

Teknoloji dediysek de eskiyi unutmamak gerek. Moda Lady Gaga ya da sokak stili köşeleriyle başlamadı. 60’lı yıllar -bizim favorimiz- modanın doğum tarihine denk gelir. Özellikle retro akım devam ederken bu şıklığın tadını çıkarın.

18524.jpg

Ya da biraz sınırlarınızı aşmaya ne dersiniz? Abartılı şeyler sevmiyor olabilirsiniz ama bu sene sadenin gösterişi moda! Kocaman kedi gözlükler hem her yüz tipine yakıştığı, hem de sofistike bir görünüm verdiği için alışveriş listesine eklenecekler arasında yer alıyor.

Neon ya da pastel renkleri tercih edin.

18525.jpg

2012 için kadınlar arasında yapılan anketlerde en çok istenen hediyelerin başında Louboutin ayakkabılar vardı. Gerçekten çok seksi! Biraz para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Her kadının ayağı Louboutin’e layıktır. 2012’de hatırlamanız gerekenlerden biri de bu!

Ya da sadece kırmızı tabanlar aynı etkiyi yaratır mı?

18526.jpg

Dekolte zamanı geldi!

Artık çıplaklığın kamufle edilmiş hali makbul… vücut tipinizi kum saatine daha çok yaklaştırmak için alttan destekli elbiselerle şık dekolteler yaratabilir, parlak bolerolarla gece şıklığınıza kış dokunuşu ekleyebilirsiniz.

18527.jpg

Modada çalmak ve taklit etmek serbest! Hepinizin tarzını, makyajını ya da saçlarını beğendiğiniz bir ünlü var, değil mi? Onu takip etmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz birini seçin ve onun giydiklerini ya da yaptıklarını kendinizde deneyin. Elbette bu konuda seçici olmalısınız, kendinize de yakışanları doğru tespit etmelisiniz.

18542.jpg

2012’ye biraz ışıltı ekleyin. Podyumlarda Chanel gibi öenmli markalar yüz dekorasyonu kullanmaya başlamıştı. Siz de parlak taşlarla dekoltenizi ya da dumanlı göz makyajınızı süsleyebilirsiniz. Ya da hemen şimdi çıkıp şık bir avize küpe satın alabilirsiniz.

11203.jpg

Yeni hobiler edinin. 2012 kendinizi keşfetme yılınız olsun. Sevmediklerinizden kurtulun ve kendinizi hobilerle donatın. Zevkli bir kadın aynı zamanda stil sahibi bir kadındır.

3601.jpg

Kendinize seksi kıyafetler satın alın ve onların içine girene kadar zayıflama kararı verin. İncelin! size neredeyse her gün sayısız öneri sunuyoruz. Neden siz de böyle görünmeyesiniz?

17267.jpg

Saç aksesuarlarınıza renk katmayı da deneyebilirsiniz. Kolaylıkla imaj tazelemenin en kolay yolu saçlarınızla oynamaktır. Renkli balyajlar da modayken biraz cesaretin tam zamanı!

18322.jpg

Yorum yapın