Vücut tipinize göre çantanızı seçin!

…..

.jpg

Eski çantalarınızdan sıkıldıysanız artık alışveriş zamanı gelmiş demektir. Kendine ve vücuduna en uygun çantayı seçmekte zorlananlar için harika bir çanta rehberi hazırladık!

Bu rehbere göz atmadan sakın alışverişe çıkmayın!

29065.jpg

Fit bir vücuda  mı sahipsiniz?

Eğer zayıf ve fit bir vücuda sahipseniz büyük ve geniş çantalar tam size göre! Doktor çantasına benzeyen, kalın kenarlı çantalar fit vücudunuza çok yakışacak.

21224.jpg

Minyonsanız büyük boy çanta seçebilirsiniz!

Birçoğunuza çok ilginç gelecek ama minyon kadınlar da büyük boy çantaları rahatlıkla taşıyabilirler. Minyon bir fiziğe sahip olan kadınların dikkat etmesi gereken en önemli faktör, çapraz askılı ve uzun askılı bir çanta kullanmamak. Kısa askısı olan büyük bir çanta size gerçekten çok yakışacak.

21225.jpg

Uzun boyluysanız bu çantalar tam size göre!

Uzun boylu bir kadın için çanta çok önemli bir aksesuardır. Kısa askılı, sade, küçük bir çanta güzelliğinizi daha da ön plana çıkarmak için yeterli!

7801.jpg

İnce bir fiziğe sahipseniz askılı çantalar tam size göre!

Eğer ince ve zayıf bir fiziğe sahipseniz; uzun askılı ve çapraz askılı çantalar tam size göre! Vücut tipiniz için en uygun seçenek olan çapraz askılı çantalarla tüm gözler üzerinizde olacak.

21226.jpg

Kilolarınız fazlaysa hacimsiz çantaları seçin!

Kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız çanta seçimi sizin çok önemli. Kalın kenarlı, uzun ve çapraz askılı büyük çantalar sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. İnce ve şık bir çanta sizin vücudunuza çok yakışacak.

21227.jpg

Yorum yapın