Vizyonun yepyeni filmleri!

.

.jpg

Bu hafta vizyonda üçü yerli, üçü yabancı altı yeni film var. Büyük bir ilgiyle beklenen ‘Yenilmezler’ ve son zamanların en üzücü olaylarından kadına yönelik şiddeti işleyen ‘Ateşin Düştüğü Yer’ izlenmesi gerekenler arasında!

19145.jpg

Yenilmezler

Yönetmen: Joss Whedon
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo

Özet: Shield adıyla tanınan uluslararası barış örgütünün başındaki isim Nick Fury, tüm dünyanın güvenliğine karşı büyük bir tehdit oluşturan düşmanla karşı karşıya kalır. Fury, dünyayı yaklaşan bu felaketten kurtarmak için en cesur ve en süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak zorundadır.

Yenilmezler’in fragmanı için tıklayın!

25782.jpg

Paris’te Çılgın Macera

Yönetmen: Eric Bergeron
Oyuncular: Vanessa Paradis, Mathieu Chédid, Gad Elmaleh

Özet: 1900’lü yılların başında Paris’te geçen hikayede büyük bir bahçede yaşayan canavarın çok güzel ve genç şarkıcı bir kıza duyduğu aşk masalı anlatılıyor. Yeni icatlar üretmeye takmış olan kargo elemanı Raoul ile sinema düşkünü Emile ve haşarı maymun birlikte bir deney yapmaya karar verirler. Fakat üzerinde çalıştıkları iksir bir hata sonucu her yana yayılır ve bir pireyi deve dönüştürür. 3 kafadar güzel şarkıcı Lucille’in den yardım alarak Paris sokaklarında başı boş gezen devi bulmaya ve güvene almaya çalışırlar; zira kötü kalpli Maynott şöhreti yakalamak için devin peşine düşmüştür.

Paris’te Çılgın Macera’nın fragmanı için tıklayın!

25783.jpg

Sevimli Balık Pupi

Yönetmen: Aun Hoe Goh

Özet: Ahtapot Octo, vatoz Sting, kaplumbağa Mertle ve yakın arkadaşı Julius, Pup’ın kaçırılan yumurtalarını geri almak için yardım ederler. Pup, arkadaşlarını tehlikeye sokmamak için kendi başına hareket eder ve iskeledeki restoranda yumurtalarının taze taze müşterelere sunulmak için bekletildiğini keşfeder.

Mucit Octo’nun icadı olan içi su dolu ve yürüyebilen bir kapsülle arkadaşı Julius’u ve üç hizmetçi palamut balığı Pup’ın imdadına yetişirler. Zira baş etmeleri gereken dört tavuk ve bir de yengeç vardır!

Sevimli Balık Pupi’nin fragmanı için tıklayın!

25784.jpg

Ateşin Düştüğü Yer

Yönetmen: İsmail Güneş
Oyuncular: Hakan Karahan, Elifcan Ongurlar, Yeşim Ceren Bozoğlu

Özet: Osman ve eşi Hatice Antalya’da bir çiftlikte işçi olarak çalışan 6 çocuk sahibi ve muhafazakar değerlere sahip bir karı-kocadır. Bir gün 16 yaşındaki kız çocukları Ayşe rahatsızlanınca onu Alman bir çiftin yardımıyla devlet hastanesine kaldırırlar ve genç kız apar topar kalp ameliyatına alınır. Fakat bu süreçte aynı zamanda 3,5 aylık hamile olduğu ortaya çıkar. Kızlarını kalp hastalığından kurtarmak için çırpınırlarken bir anda ona düşman kesilen ailesi, şimdi töreye boyun eğip Ayşe’nin canını almaktan çekinmeyecektir. Töre evlat sevgisine baskın mı gelecektir?

Ateşin Düştüğü Yer’in fragmanı için tıklayın!

25785.jpg

Vücut

Yönetmen: Mustafa Nuri
Oyuncular: Hatice Aslan, Hakan Kurtaş, Cengiz Bozkurt

Özet: Leyla artık orta yaşlara merdiven dayamış ve ömrünün büyük bölümünde Almanya’da yaşamış eski bir porno oyuncusudur. Bu sıkıntılı sektöre girmesine neden olan sevgilisi Yılmaz ile İstanbul’a döndüklerinde, Yılmaz Leyla’dan ayrılır. Fakat beraber son bir film çekmek için Leyla’yı ikna da eder. Leyla’nın genç İzzet ile yolu bu filmin çekimlerinde kesişir.

Vücut’un fragmanı için tıklayın!

25786.jpg

Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir

Yönetmen: İmre Azem

Özet: Her açıdan gittikçe büyüyen, ne büyümesi ne de nüfus artışı durdurulamayan bir şehir İstanbul. 1980’de yapılan ilk metropolitan planlamasında kentin kaldırabileceği nüfus 5 milyon olarak belirlenmişken bugün İstanbul 15 milyonu aşan nüfusuyla, halen önlemeyen bir artışın ve iştah kabartan yeni uydu kentlerin merkezi konumunda.

Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir’in fragmanı için tıklayın!

25787.jpg

Yorum yapın