Vizyona yeni giren filmler ve fragmanları

….

.jpg

Madagaskar 3: Avrupa’nın En Çok Arananları

Yönetmen: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon
Oyuncular: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett, Sacha Baron Cohen

Geri dönüyorlar! Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melma ve su aygırı Gloria gene ortalığı birbirine katacaklar. Polise yakalanmadan evleri New York’a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulurlar. Alex’in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir!

Madagaskar 3: Avrupa’nın En Çok Arananları’nın fragmanı için tıklayın!

27948.jpg

Lİseli Polisler

Yönetmen: Phil Lord, Chris Miller
Oyuncular: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Rob Riggle, DeRay Davis

Polis okulundan yeni mezun olan iki kafadar, Schmidt ve Jenko kılık değiştirerek bir liseye stajyer polis olarak gönderilirler. Buradaki görevleri liselilerin karıştığı alkol, uyuşturucu vb. suçları izlemek, rapor etmek ve engellemekken her ikisi de liseli olmanın cazibesine kendilerini kaptırırlar. Zira kendi ergenliklerinde üstlerinden atamadıkları sorunların devam ettiğini de keşfedeceklerdir.

Liseli Polisler’in fragmanı için tıklayın!

27949.jpg

Mahşer Günü

Yönetmen: Xavier Gens
Oyuncular: Lauren German, Milo Ventimiglia, Michael Biehn, Michael Eklund, Rosanna Arquette

New York nükleer bir saldırıyla yerle bir olmak üzeredir. Hengameden bir şekilde kaçmayı başaran 9 kişi, yaşadıkları gökdelen apartmanın bodrum katına sığınırlar. Fakat bu sığınakta yiyecek ve içecek sınırlı, hayatta kalma şansı kısa bir süreyle sınırlıdır.
Zaman geçtikçe ve yardım umutları tükendikçe her biri medeni insan kimliğini bir yana bırakacaktır. Erkekler daha da sertleşip, vahşileştikçe, kadınların da psikoloji alt-üst olacak, hiç kimsede ne kendisini ne başkasını idare edecek hal kalmayacaktır.

Mahşer Günü’nün fragmanı için tıklayın!

27950.jpg

Hayatımın Seçimi

Yönetmen: Matthew Chapman
Oyuncular: Charlie Hunnam, Liv Tyler, Patrick Wilson, Terrence Howard, Monica Acosta

Seçimler hayatımızı derinden etkileyerek değiştirebilir mi? Geçmişinde saklamaya çalıştığı olaylar
Karanlık bir geçmişe sahip olan Shana, tesadüfen aynı iş yerinde çalışma arkadaşı olan komşusu olan Gavin ile yakınlaşır ve aralarında yoğun bir aşk doğar. Fakat Shana evlidir ve aşırı öfkeli kocası Joe bu ilişkiyi öğrenince üçü de hiç tahmin etmedikleri bir kaosa sürüklenecektir. Tutkulu bir aşk üçgeninde birbirine karşıt iki adam sonu muhtemele ölümle bitecek bir hesaplaşmaya giriyor.

Hayatımın Seçimi’nin fragmanı için tıklayın!

27951.jpg

Lanetli Kız

Yönetmen: Antonio Chavarrias
Oyuncular: Juan Diego Botto, Bárbara Lennie, Mágica Pérez, Agata Roca

lkokullarda sınıf öğretmeni olan Daniel, görevli olduğu okulda çalışan kendisi gibi öğretmen eşi Laura ile huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat çok istemelerine rağmen hiç çocukları olmamıştır. Bir gün Daniel, çocukluk arkadaşı Mario ile karşılaşır ve çiftin kaderini o dakikadan sonra değişir.
Mario yetim kalan Julia’yı geçici olarak evlat edinmeleri için çifti ikna eder. Her ikisi de küçük kıza karşı anne ve babalık rollerine soyunan çift farklı bir çocukla karşı karşıya olduklarından habersizdirler. Korkutucu ve sıra dışı davranışları olan küçük kız, saklanan sırları da açığa çıkartacaktır.

Lanetli Kız’ın fragmanı için tıklayın!

27952.jpg

Soluksuz Gece

Yönetmen: Frédéric Jardin
Oyuncular: Tomer Sisley, Julien Boisselier, Joey Starr, Serge Riaboukine, Laurent Stocker

Uzun zamandır azılı uyuşturucu satıcılarının peşinde olan Vincent’a bir gece çeteden yüklü oranda kokain çalar ama bu kısa sürede fark edilir. Vincent yakayı ele verince, çete oğlunu kaçırır ve uyuşturucuyu geri getirmediği takdirde onu ölümle tehdit eder. Paris’in kenar mahallerinden birinde bir gece kulübüne oğlunun takası için giden Vincent’in işi her zamankinden daha da zordur.

Soluksuz Gece’nin fragmanı için tıklayın!

27953.jpg

Anahtar

Yönetmen: Cemal Yıldırım
Oyuncular: Hatice Tezcan, Cihan Tarıman, Hüseyin Ağlamaz, Barış Refikoğlu

Kuzey Kıbrıs’ta sinema sektörü olmamasına rağmen büyük bir özveri ile çekilen ikinci uzun metraj film olan Anahtar, 70’li yılların ikinci yarısında yaşanmış gerçek bir hikayeyi takip ediyor.
Selim, arkadaşı Necati’nin Kıbrıs’tan getirdiği bir haber ile birlikte adaya döner. Dönüşü esnasında ve döndükten sonra da sık sık geçmişi hatırlayan Selim, bir süre önce sevgilisi Ümran ile karıştıkları cinayeti aklından bir türlü çıkartamaz. Ancak yine de sevgilisine kavuşmayı da iple çeker. Adaya dönünce sevgilisinin evine giden Selim, Ümran’ı evde bulamaz. Evde beklemeye başlayan Selim, Ümran’ın eve başka biriyle döndüğünü görünce de hiç ummadığı olayların içine girmiş olur.

Anahtar’ın fragmanı için tıklayın!

27958.jpg

Sezar Ölmeli

Yönetmen: Paolo Taviani, Vittorio Taviani
Oyuncular: Cosimo Rega, Salvatore Striano, Giovanni Arcuri, Antonio Frasca

Yüksek güvenlikli Rebibbia Hapishanesi’nin mahkumlarından oluşan oyuncu kadrosu ile endişe, umut ve sanattan geçen bir yolu takip eden Sezar Ölmeli, hapishanede Shakespeare’in Jül Sezar oyununu başarıyla ortaya koyan mahkumların yaşamını gözler önüne seriyor. Sanatsal performansı gerçekleştirmek için biraraya gelen mahkumların günlük hapishane yaşamları ve onların iç dünyalarını ortaya çıkartmayı başaran Taviani Kardeşler, başarılı ve yaratıcı bir filme imza atıyorlar.

Sezar Ölmeli’nin fragramı için tıklayın!

27959.jpg

Yorum yapın