Utandıran ilk regl anıları

.jpg

Cosmopolitan dergisi kadınlar arasında bir gençlik günleri sohbeti başlattı. Gençlik günleri ilk regli hatırlamadan olur mu?

Utandıran ilk adet kanaması sizin de anılarınızı canlandırabilir.

12611.jpg

“Annemi banyoya çağırarak gizlice söyledim. Banyodan adımımı attığımda bir grup misafir coşkulu şekilde beni alkışlıyordu!” (Nina N.)

27852.jpg

“İlk reglime dışarda yakalandım. Annemin yanında ped yoktu. Bu yüzden bebek erkek kardeşimin bezini takmak zorunda kaldım. Hem de eteğin altına!” (Danielle E.)

27853.jpg

“Beyaz bir elbise ve beyaz çoraplar giyiyordum. Hikayenin geri kalanını tahmin etmişsinizdir.” (Nicole M.)

27854.jpg

“18 yaşındaydım ve hala regl olmamıştım. Annem de beni doktora götürdü. Şikayetimi söyleyip muayene sandalyesine uzandım. Doktorum gülümsedi: Tam şuan regl oluyorsun!” (McDowell D.)

27855.jpg

“Arkadaşlarımla çok eğlenclei bir partideydim ve hoşalndığım çocuk da oradaydı. İçecek aldığım bir sırada arkadaşım arkamdaki lekeyi görmüş. Hemen oturdum ve gece boyu kalkamadım. Hoşalndığım çocuğun davetlerini üstüste reddetmek zorunda kaldım. başkasıyla dans etti!” (@crblanton)

27856.jpg

“Aranızda hiç ilk reglini havuzun içinde yaşayan olmadı mı? Benden başka!” (Ann D.)

12607.jpg

“Okuldaydım ve babamın iş yeri yakınlardaydı. Ona durumu anlatıp bana ped alamayacağını sordum. Kendisi gelemedi. Oradan geçen bir arkadaşına söyleyecekmiş. 6 yetişkin erkek okula bana ped getirmek için geldi!” (Karen P.)

12600.jpg

Yorum yapın