Trend alarmı: Motorcu botları ve postallar

.

.jpg

Tarzınızı yansıtan modelleri tercih etmek size ve zevkinize kalmış. Boyfriend gömlekler ya da tişörtlerle son derece tarz görüneceksiniz.

16144.jpg

Yaz sezonunda da kullanılan bu botları keten veya saten elbiselerle de kombinleyebilirsiniz. Bağcıklarını biraz gevşek bırakarak, özgürlüğünüzü dışa vurmaya ne dersiniz?

16145.jpg

Ya da aksine dar bir taytla birlikte sıkıca bağlayarak kombinasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

16146.jpg

Skinny pantolon, gömlek ve postal üçlüsü 2012 sezonunda en çok kullanacağınız kombinasyonunuz olacak.

16147.jpg

Dünyaca ünlü markaların tasarımlarında yer verdikleri motorcu stili botlar her şeyle tamamlayabilme imkanı sağlıyor. Yeni moda bu botları sevdiyseniz, siz de Jimmy Choo’nun bu çizmelerinden bir tane edinebilirsiniz.

16148.jpg

Eskitilmiş modeller, mini şortlar ve taşlanmış jeanler ile harika bir bütünlük sağlıyor. Topshop bu tarz botlarda oldukça başarılı tasarımlara imza atıyor.

16149.jpg

Bohem bir stile sahipseniz, postalların süet olanları tercih edebilirsiniz.

16150.jpg

Diz altı ve soket çoraplarla, özellikle triko olanlarla stilinizin son parçası da tamamlanmış olacak.

16151.jpg

Harley Davidson, Aldo ve Beymen gibi daha pek çok marka bu botları üretmeye devam ediyor. Bu botları minilerle kullanarak seksi ve asi bir tarz yakalayabilirsiniz.

16152.jpg

Bu botları sadece salaş ve alternatif giymeyi sevenler tercih ettiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Dantel bir elbisenizle bile rahatlıkla kullanacağınız botunuzu, motorcu deri ceket ile tamamlayabilirsiniz.

16153.jpg

Yorum yapın