Tişörtler sandığınız kadar sıkıcı değil!

..

.jpg

‘Sadece bir tişört’ deyip geçmeyin. Doğru parçaları seçerseniz şık olmak bu kadar kolaydır, üstelik zevkinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Size sıkıcı bir tişörtle mükemmel kombinasyonlar yaratabilmenin sırlarını verelim.

25507.jpg

Düz renkli bir tişörtü floral desenli bir pantolonla kombinleyin. Tişörtünüz salaşsa, pantolonunuz dar olmalı, Bu sezonun favorisi diğer desenleri de deneyebilirsiniz: Örneğin şal deseni!

25508.jpg

Topuklu ayakkabılar üzerinize ne giyerseniz giyin zarafet katacaktır. Sanki üzerinizde bir tuvalet varmış gibi aksesuarlar seçin.

25509.jpg

Baskılı tişörtleri tam tersi alt parçalarla birleştirebilirsiniz. Burada renk ve doku uyumuna dikkat etmeniz yeterli. Kadınsı bir eteği, erkeksi bir tişörtle bile giyebilirsiniz. Tişört çok büyüksü arkadan bir düğüm atarak belinde görünmez bir kemer yaratın.

25510.jpg

Çapkın fiyonklar her tişörte çok yakışıyor. Üstelik kum saati görünüme de kavuşmanıza yardım eder. Kumaşını sevdiğiniz, fakat artık beğenmediğinizi düşündüğünüz tişörtleri önden keserek yanlardan, önden ya da arkadan bağcıklar yaratabilirsiniz.

İnce kesiklerle düz bir tişörte seksi bir sırt dekoltesi de verebilirsiniz.

25511.jpg

Bir tema belirleyin ve tişörtünüzü ilgili parçalarla tamamlayın. Örneğin bugün Michael Jackson, yarın Pamuk Prenses olabilirsiniz. Temalı giyinmek sokak modası şıklığının değişmez kuralıdır.

25512.jpg

Jean parçaların ve aksesuarın gücünü kesinlikle küçümsemeyin. Basic renklerde bir tişörtü jean şort, etek, bolero ya da eteklerle hareketlendirebilirsiniz. Hatta yüksek bel alt parçalar için göbeği açık kıyafetler deneyin.

28079.jpg

Eski tişörtlerinizi keserek yeniden şekillendirebilirsiniz. Boylarını kısaltarak yüksek bel alt parçalarla kullanabilirsiniz. Seksi sırt dekolteleriyle yaz partilerinin en çekici kadını olabilirsiniz. İsterseniz sadece yakasını genişleterek tişörtünüze bambaşka bir hava verebilirsiniz.

28082.jpg

Yorum yapın