Tek gecelik ilişki yaşadı, 6 yıldır bebeğin babasını arıyor!

Almanya’nın Halle kentinde tek gecelik ilişki yaşayan Bayan hamile kaldı ve çocuğunu dünyaya getirdi. 6 yıldır bebeğinin babasını arayan Bayan, beraber olduğu adamın adını bile öğrenmiyor!

Genç Bayan arama çalışmalarına hala devam ediyor.

41539_7.jpg

Almanya ’nın Halle kentine 7 sene evvel tatil için gelen bir Bayan, kaldığı otelin lobisinde bir erkekle tanıştı. Bayan, azıcık sohbet ettikten sonra karşı tarafın beraber olma önerisini kabul etti. Tatil bitti, evine döndü.

41539_1.jpg

Ancak bir müddet sonra hamile olduğunu kavradı. 2011 senesinin mart ayında da bir oğlu oldu.

41539_2.jpg

Bunun üzerine hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığı çocuğunun babasını bulmak için otele gitti. Otel idaresine beraber olduğu şahsın isminin Michael olduğunu, otelin ikinci katında kaldığını ve elinde başka bir bilginin olmadığını söyledi.

41539_3.jpg

Ancak otel yönetimi ‘şahsi bilgilerin korunması ’ kanununu mazeret göstererek, Bayana bilgi vermedi.

41539_4.jpg

Çocuğunun babasına erişmeyi kafasına koyan genç Bayan bu kere oteller zincirinin merkezinin bulunduğu Münih ’te dava açtı. Münih Duruşması da o gece otelde Michael isminde dört şahsın kaldığını ve adamın hakikat isminin Michael olmayabileceğini belirtti.

41539_5.jpg

Mahkeme ayrıca Bayanın ilişkiye girdiği adamın adının bilinse dahi şahsın bilgisinin verilemeyeceğini, zira evli olması gidişatında aile birliğinin bozulabileceği olasılığını mazeret göstererek davayı yalanladı.

41539_6.jpg

Yorum yapın