Tatlıses’ten yürek burkan sözler!

Ünlü sanatçının oğlu Ahmet’e, “İdo keşke gelse. Onun kokusunu özledim” dediği öğrenildi.

14 Mart’ta program çıkışında silahlı hamleye uğradıktan sonra sol tarafı yakalamayan ve Almanya’da fizik rehabilitasyonu süren İbrahim Tatlıses’ten iyi haberler gelmeye devam ediyor. Ünlü sanatçının menajeri Eyüp Kanat son günlerde iddia edilen: “İbrahim Tatlıses yürüyor, müzik dinliyor, canı ham köfte sürüklüyor” gibi haberleri kesin bir dille reddetti. Kanat, Tatlıses’in sıhhati ile alakalı şöyle konuştu: “İbrahim Bey’in rehabilitasyonu tüm sürati ile devam ediyor, her geçen gün iyiye gidiyor. iPod’tan müzik dinlediği netlikle palavra, ham köfte istediği de palavra. Yürümesine gelince, kısa kısa yürüyüşler yapıyor ama yalnızca uyuduğu yataktan tuvalet gereksinimini gidermesi için kullandığı mesafeyi yürüyebiliyor. Hoşlananları üzülmesin, her şey da ha iyi ola cak, kim – se bizden dualarını noksan etmesin.”

İYİ MORAL OLUR

Bu arada Tatlıses’in minik oğlu İdo’yu çok özlediği gelen bilgiler arasında. Ünlü sanatçının büyük oğlu Ahmet Tatlı’ya, “İdo’yu Türkiye’den yanıma getirin, kokusunu özledim, bana iyi moral olacaktır muhakkağım. İdo’ya gereksinimim var” dediği öğrenildi.

İdo’ nun hafta başında ağır bir grip enfeksiyonuna kapıldığı ve hastalığı ile çaba ettiği için Almanya ‘ya babasının yanına gidemediği söyleniyor. İdo’ nun annesi Derya Tu na mevzu hakkında, “Oğlumu Almanya ‘ya tek başını yollamayacağım. İdo iyileşir iyileşmez babasının yanına gideceğiz” dedi.

Yorum yapın