Tatlıses’in oğlundan şikayetçi oldu

İbrahim Tatlıses’in 19 yaşındaki oğlu İdo ve bir akrabası, iddiaya göre trafikte tartıştığı bir bireyin panelvanına çarparak durdurduktan sonra taşıtı tekmeledi. Kapılarını kilitleyen sürücü Serdar Demirci polisi arayarak takviye istedi.

Bakırköy’deki bir kuru arınma işletmesinde çalışan Serdar Demirci, 16 Nisan’da alıcıların giysilerini teslim etmek için Sarıyer’e gitti. Demirci’nin Savcılığa verdiği arzuhale göre; Zekeriyaköy Yolu’nda kendisini sıkıştıran Mercedes’teki 2 şahsa “ne var” biçiminde el hareketi yaptı.

Bunun üzerine Mercedes’tekiler Demirci’yi durdurmak istedi. Demirci kaçmaya çalışınca Mercedes’teki 2 birey direksiyonu üzerine kırdı ve sol ön balçıklığına çarparak durdurdu.

Paniğe kapılan Demirci kapıları kilitleyerek polis imdat hattını aradı.

Demirci’yi arabadan indiremeyen 2 birey kapıları tekmeledi. Hadise yerine gelen takımlar, Demirci ve Mercedes’teki 2 bireyi Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

Demirci burada kendisine saldıranların İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo ve bir akrabası olduğunu öğrendi.

İfadeleri alınacak Demirci’nin çalıştığı firmanın idareyicisi Yılmaz Koruk evvelki gün Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaat eterek İdo ve akrabasından şikâyetçi oldu. Savcı Bayram Köroğlu, İdo ve birliktesiki bireyin tespit edilerek ifadelerinin alınmasını istedi.

Yorum yapın