Tatlıses’e mühim ziyaretçi!

Türkiye’nin Münih Başkonsolosu Hidayet Ulaş, uğradığı silahlı hücumda yaralanan ve Münih yakınlarındaki Murnau kasabasında rehabilitasyonu süren İbrahim Tatlıses’i ziyaret etti.

Basına kapalı reelleştirilen ve 15 dakika süren ziyaretderi resim çekimine izin verilmedi.

Aile yakınlarından alınan bilgiye göre, Başkonsolos, Tatlıses’in hekimlerinden rehabilitasyon süreci ile alakalı bilgi aldı.

Başkonsolosun Tatlıses’e gereken tüm takviyenin verileceğini ifade ettiği ve İbrahim Tatlıses’in kendisine teşekkür ederek, ”İyi ki buraya gelmişim” dediği bildirildi.

Münih Başkonsolosu Hidayet Ulaş’in Tatlıses’e, İran’da diplomat olarak görev yaptığı yarıyılda hakikatleşen bir diyaloğu aktardığında, Tatlıses’in neşelenerek güldüğü öğrenildi.

Başkonsolosun Tatlıses’e, İran’da çarşıda alış veriş yaparken İranlı dükkan sahibinin kendisine Türk’müsün diye sorduğunu ve Tatlıses’in de İstanbul diye yanıt vermesi üzerine satıcının bu defa, ”İbrahim Tatlıses’i tanıyor musun? Ben onu çok beğeniyorum. Müziklerini hep dinliyorum” dediğini aktardığı belirtildi.

Öte yandan, İbrahim Tatlıses’in hekimlerinin rehabilitasyonun umduklarından çok daha iyi sürdüğünü söyledikleri ifade edildi.

Yorum yapın