Tarkan ve Bülent Ersoy iddiası büyüyor

Bülent Ersoy, düet yaptıkları şarkı için Tarkan ’a 50 bin dolar ödediği iddiasına cevap verdi: “1 Euro bile vermedim, kendisi şarkıyı bana hediye etti. ”

Bülent Ersoy, evvelki gece Günay Restoran ’da sahneye çıktı. Çok sevinçli olduğu kollanan sanatçı, sahne programının ardından gazetecilerle toplandı. “Çok hoş bir geceydi, gerçekten tatmin oldum” diyen Ersoy, yaptıkları düet suratından Tarkan ’la arasında kriz çıktığı iddiasına da cevap verdi: “Yeni albümüm için Tarkan ’la düet yaptık. Çok hoş bir eser oldu. Duruşmadan söz ediliyor, duruşma ne demek? İki star arasında halledilmeyen bir şey olamaz. ‘Beste için Tarkan ’a 50 bin dolar verdi ’ diyorlar bir de. 1 Euro bile vermedim. Kendisi şarkıyı bana hediye etti.” Ersoy ’un yaptıkları düeti çok hoşlandığı, ancak Tarkan neticeyi sevmeyince ikili arasında gerginlik yaşandığı öne sürülmüştü.

Sahne evveli alışveriş Bülent Ersoy, Günay ’daki sahne programının evvelinde Nişantaşı ’nda alışveriş yaparken nesnele takıldı. Rahat giysiyi ve terlikleriyle dikkat toplayan sanatçı, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Gece sahnedeyim, beklerim” dedi.

Yorum yapın