Sözleşmeye aşk maddesi!

‘Ufak Gizemler’ isimli dizide ‘Su’ kişiliğini canlandıran ünlü oyuncu, 4 gşan Madrid’de 3 gşan İstanbul’da yaşayacak

G.Saray’ı artık ‘kafasında tamamlayan’ Arda Turan, İspanya’ya gitmek için gşan sayıyor. Arda’nın Madrid’de yaşamaya başlaması sevgilisi Sinem Kobal’ın da yaşamını doğal olarak değiştirecek.

İspanyol medyasında David-Victoria Beckham çiftine benzetilen Arda-Sinem, bu yaz evlendikten sonra Madrid’de yaşayacakları konutu da aramaya devam ediyor. Ancak Sinem Kobal, bir ayağının Türkiye’de olmasını ve kariyerini sürdürmek istiyor.

Akşam’ın haberine göre, Ufak Gizemler isimli dizide ‘Su’ kişiliğini canlandıran Kobal, Madrid’e gittikten sonra da çalışmaya devam edecek ancak daha öncekisi kadar yoğun bir tempoda değil.

Genç oyuncunun yakın etrafına, ‘Dizilerden uzak kalmak istemiyorum. Ama natürel ki daha öncekisi kadar yoğun tempoda çalışamam. İspanya’ya gittiğim zaman haftanın 4 gşöhreti orada kalacağım. 3 gşöhret de Türkiye’ye gelip dizilerde oynayacağım. Yapacağım kontratlara da ‘3 gşan çalışır’ maddesini koyduracağım’ dediği öğrenildi.

KARİYERİ İÇİN GUTİ’Yİ TERK ETTİ
Sinem’in fedakarlığına rağmen Noelia büyük aşkı işleri topalladığı için tamamladı. Guti’nin manken sevgilisi Noelia Lopez, Türkiye’den parçalayıp İspanya’ya döndü. Noeila, aşk acısı sürüklediğini fakat kendisinin de bir işi olduğunu belirterek, ilişkisini tamamladı.

Vanititatis, adlı dergiye konuşan Lopez, Türkiye’ye Guti için geldiğini, duygularının peşinden koştuğunu belirterek, ‘Bazı zaman kalp doğru komutlar vermez. Öğrenirsiniz! Benim şahsi hayatım milli sahnenin bir parçası oldu. Türkiye’ye gitmek kariyerimi çok etkiledi’ dedi.

Aşka kapılarını kapattığını belirten Lopez, ‘Bir ilişki makûs geçtiğinde dikkatli ve azıcık korkutucu oluyor yeni bir ilişkiye girmek. Kendimi aşk için hazır sezmiyorum, ama gelecekte evet olacak’ diye konuştu.

Yorum yapın