Sonbaharda ışıldamanın yolları

.

.jpg

Fashion’s Night Out en çok ışıltılı ve parlak aksesuarlarla dikkat çekti. En çok sevilenlerden biri de Swarovski taşlı iPhone kılıflarıydı.

11191.jpg

Bu modelin sahibi kadının dilini en iyi konuşan marka Victoria’s Secret… Çok parlak olmayan renklerde bol pullu bir hırka kalabalıklar içinde fark edilmenizi sağlayacak.

11192.jpg

Miu Miu’nun önderliğinde tüm ayakkabılara yıldızlar yağıyor. Spor modelleriyle tanıdığımız Tom’s altın, gümüş, siyah, beyaz ve pembe modellerde simli ayakkabılar üretmeye başladı.

11193.jpg

Gözlerinizi saatten alamamak pek de iyi bir şey olmasa gerek. Fakat bu saatle aksi mümkün değil! Muhteşem bir kırmızı tonu ve minik kristal taşlarla başka bir aksesuara ihtiyacınız olmayacak.

11196.jpg

Clinique marka peeling ürünleri de kıyafetleriniz dışında kalanları aydınlatmak için çalışıyor! Parlak ve sağlıklı bir cilt için mutlaka öneriyoruz.

11197.jpg

İlginç çanta modellerini elmaelma ekibi olarak sizinle paylaşmıştık. Fakar Kate Spade’in bu baykuş çantası gerçek bir şaheser! 225 dolar size biraz(!) pahalı geliyorsa benzer modelleri tercih edin.

11198.jpg

Taşlı bileklikler kollarımızı esir alıyor. Özellikle de kurdeleli olanlar! Çeşit çeşit modellerle şekillendirilmiş taşlar klasik kesimli bir takım elbisede, ya da doğal tonlarda seçilmiş spor bir kombinasyonda harikalar yaratıyor.

11199.jpg

Mat ve ışıltılı modeller sırayla moda oluyor. Bordo-pembe tonlarda bir göz farınız bu sezon mutlaka olsun.

11200.jpg

Tüm dünyada ‘Harem pants’ (Harem pantolonları) olarak bilinen şalvarlar Osmanlı’nın moda dünyasına hediyesidir. Tadını çıkarın.

11201.jpg

Bir dönemin trendy anahtarlık modeli şimdi ayakkabılara sıçradı. Pulları seven romantik kadınlar bu ayakkabıları da çok sevecek.

11202.jpg

Yorum yapın