Sizi erkek vücuduyla tanıştıralım

.

.jpg

Bu kez vücut keşfi oyununda sıra erkeklerin…

Onların daha kolay orgazma ulaşabilidği bir gerçek olsa da, hissettikleri zevkin dozunu ayarlamak sizin elinizde! Bunun için de başarılı bir kaşif olmanız gerekiyor. Her şeyi bildiğinizi sansanız bile, hatta bahsedilen kendi vücudunuz olsa da bakın şeytan ayrıntıda nasıl da gizlenmiş!

17417.jpg

Karnına sadece kaslarını görmek için bakmayın. Karınlarının derin kısımlarında 10. kafa sinirleri bulunuyor. Yani 10. sinir, seks esnasında vücudunu sakinleştiriyor ve onu alarma geçiriyor.

10076.jpg

Sadece gülümsemesine değil, dudaklarına odaklanın. Sayısız sinir ucu bulunan dudaklar erkeği ele verir. Sevişmeseniz bile sadece öpüşerek, ilk esnada nasıl bir yapıda olduğunu anlayabilirsiniz: Hırçın, sakin, aceleci ya da çekingen?

10077.jpg

Orgazm = Kasların kasılma ve gevşemesi

Orgazm öncesi erkeklerin vücudu kasılır, mutludur, bu onu ateşleyen şeydir.

Yani bu kasılmanın uzun sürmesi gerekiyor, bunun için de dişi oyunlar… Bu süreç sizin için de orgazmı kolaylaştıracaktır.

19886.jpg

Partnerin seks arzusu kasıklarından önce beyninde başlıyorsa zevk almak da senin için kolaylaşacak, fakat duygusal olarak…

Ereksiyon olmayan bir seks arzusu onu duygusallaştırır. Onunla iletişime geçmenin tam vakti!

Seni arzuluyor ancak senin yanında olma isteği sadece cinselliğe dayanmıyor. Bu bir kadın için en güven verici hislerden biridir.

10079.jpg

Size sabırsız şekilde bakıyor, gözbebekleri büyüyorsa, dürtülerinin harekete geçtiğini görebilirsiniz.

Bu sizi de heyecanlandıracak ve aynı zamanda partneriniz süt bekleyen küçük bir bebeğe benzeyeceğinden gözünüze çok sevimli görünecek.

10080.jpg

Penisin ‘frenulum’ adı verilen penisin baş kısmının hemen altındaki yumuşak dokunun okşanması erkekleri heyecanlandırır.

19550.jpg

Dikkat, tatmin hormonu salgılanıyor!

Erkekler orgazma ulaştıktan sonra ‘prolaktin’ adlı tatmin hormonu salgılanıyor. Karar sizin, isterseniz onu tekrar harekete geçirebilirseniz. Uzun öpüşmeler bile harekete geçmeyi sağlayacaktır.

Seks Terapisti Dr. Gloria Brame, “Unutmayın ki uzun süre yatırım yapacağınız bir projenin size geri dönüşümü olacaktır”, diyor.

10082.jpg

Yorum yapın