Şık anneler için 5 hediye

..

.jpg

Bugün hava çok güzel! Henüz anneniz için bir hediye seçmediyseniz dışarı çıkıp alışveriş yapmanın tam zamanı!

Annelerin hangi yaşta olursa olsun, önce bizi düşündüğünü biliyoruz. Sıra onları düşünmekte… Kendisi için trendleri takip edecek zamanı olmayan anneler, çocukları ELMAELMA’yı takip ettiği için çok şanslı sayılabilir, değil mi?

Genç annelerimiz de kendilerini bu hediyelerle doyasıya şımartabilirler!

25551.jpg

Bu senenin trendi çizgiler… Fakat vücudu sebebiyle çizgileri pek tercih etmeyen bir anneniz varsa ona her yıl bir sezonda mutlaka tekrarlayan puantiye modasına uygun bir hediye seçin. Özellikle çantalara çok yakışıyor.

25552.jpg

Bu yazın rengi turuncu. Ona turuncu bir gömlek hediye etmenin cesur bir hamle olacağını düşünüyorsanız sadece turuncu zımba küpeler bile alabilirsiniz. Pastel tonları da tercih edebilirsiniz.

25553.jpg

Anneninizin renklerle arası iyiyse en sevdiği kıyafetlerini kombinleyebileceği seçimler yapın. Blok renklerle tamamlayabileceği kıyafetler hediye edin. Örneğin saks mavisi gömleğine yeşil ya da kırmızı pantolon veya kapri çok yakışacaktır.

25554.jpg

Cesur anneler için bu yaz sınırsız renkler var! Özellikle transparan gömlekler podyumların da gözdesi oldu. Canlı renklerde bir hediye bulmanız da çok kolay olacak.

25555.jpg

Annenize yeni bir tarz da hediye edebilirsiniz. Ona uygun tam bir kombinasyon oluşturup hediye edebilirsiniz. İnce yapılı anneler için şort ve blazer ikilisini öneriyoruz. Kilolu annelere drape bir elbise ve canlı renklerde bir çift ayakkabı alabilirsiniz. Takıları seven anneniz için bohem bir kombinasyon yaratın.

Şimdiden ne kadar mutlu olduğunu görür gibiyiz!

25556.jpg

Yorum yapın