Sibel Can bunu her zaman yapıyor

Sibel Can’ın son albümü ‘Seyyah’ için sürüklettiği resimler tenkit mevzusu oldu.

Ünlü şarkıcı bugüne kadar her albüm evveli zayıflamak için yaptığı ‘Lahana perhizi’, ‘Puan perhizi’, ‘Kabak çorbası perhizi’, ‘Somon perhizi” ‘Kimo perhizi’, ‘Elma sirkesi perhizi’, ‘Mometentum perhizi’ yerine bu kere “photoshop perhizi yaptığı iddia edilirken, neden zayıflayamadığı da anlaşıldı. Akşam yemeğini hafif öğünlerle geçirmesi gereken Sibel Can’ın gecenin bir zamanı İskender krizine girdiği anlaşıldı.

Beykoz konaklarındaki evinin yakınlarında bulunan ünlü bir kebapçıdan eti bol, soslu ve tereyağlı İskender sipariş ettiği ortaya çıktı. Bir porsiyon iskender kebap, pidesi üzerine ilave edilen sos ve tereyağıyla 1000 kaloriyi bulabiliyor. Bu da Sibel Can”ın, İskender krizine girdiğinde aldığı kaloriyi yakması için 1,5 saat koşması gerektiği anlamına geliyor.

MARİFET 150 BİN EUROLUK AYGITTAYMIŞ!

Sıkı bir zayıflama programı yerine photoshop usulüyle 10 kilo birden inceldiği güzergahındaki söylentilere Sibel Can’ın albüm resimlerini sürükleyen ünlü resimci Zeynel Abidin Ağgül sarihlik getirdi. Ağgül şöyle konuştu:

“Photoshop kullansan da kullanmasan da karşındaki Bayanın bir ışığı, enerjisi, starlığı yoksa photoshopun ağa babasını kullan yeniden bir şey olmuyor. Sibel Can’ın bir yerde yürürken yalnızca sırtından görün onun star olduğunu alımlı bir Bayan olduğunu anlarsınız. Çekemedikleri için böyle konuşuyorlar. O kadar kilolu değil. Gazatcilerin daha düzgün açılardan sürüklemeleri gerekiyor. Benim lensleriyle beraber aygıtım 150 bin Euro. Muhabirler ise 1000 dolarlık resim aygıtıyla ünlüleri sürüklüyor. Karşısındaki bireyin boyuna, posuna ne olduğuna göre özel lensler kullanılmalı.”

Yorum yapın