Sevgilisi kendinden tam 15 yaş küçük!

Ünlü rock’çı Şebnem Ferah ile kendisinden 15 yaş ufak basketbolcu Cenk Akyol, evvelki akşam Nu Pera’da kimseye aldırmadan öpüştü

EFES Bataryaysan ve Türk Ulusal Basketbol Ekibi’nda forma giyen Cenk Akyol 24, geçtiğimiz cumartesi gecesi Asmalımescit’teki bir mekânda doğum gününü kutladı.Partiye katılanlar arasında Şebnem Ferah 39 da vardı. Bostancı Şov Merkezi’nde verdiği konserin hemen ardından rock’çı Hayko Cepkin’le beraber partiye gelen Ferah, gecenin ilerleyen saatlerinde Akyol ve onun ekip dostlarıyla beraber Nu Pera isimli mekâna geçti. Burada dans edip öpüşen Ferah ve Akyol, sabahın erken saatlerine dek Beyoğlu’ndaki mekânları gezdi.

İLK KIVILCIM ANTALYA’DA

Cenk Akyol ve Şebnem Ferah, 2010 yazında da Antalya’da toplanmıştı. Akyol, 28 Ağustos-12 Eylül günleri arasında Türkiye’de yapılan 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası evvelinde Antalya’daki hazırlık kampına katılmış ve ekip dostlarıyla beraber Hillside Su Otel’e yerleşmişti. Şebnem Ferah da aynı günlerde konser vermek için Antalya’ya geldi ve konaklamak için de Hillside Su Otel’i seçim etti. İddiaya göre Akyol, dostlarıyla otelin barında sohbet ederken, yanlarına Ferah geldi. Şarkıcı, Akyol’un özel isteği üzerine “Sil Baştan” isimli şarkısını seslendirdi.

MAÇLARDA TÜRÜBÜNDE

Akyol ve dostları, Antalya’daki buluşma sırasında Ferah’tan maçlarına gelmesi mevzusunda söz aldı. Ve ünlü rock’çı, eylül ayında Türkiye’nin Sırbistan ile oynadığı maçta tribündeki yerini alıp Ulusal Ekip’ı destek ver. Ferah’ın dayanağı, bununla da hudutlu kalmadı. Şarkıcı, Cenk Akyol’ın ekibi Efes Bataryaysan’in geçtiğimiz ocak ayında Sinan Erdem Spor Salonu’nda Montepaschi Siena ile oynadığı maçı da Hayko Cepkin’le beraber tribünden izledi.

Yorum yapın