Sevda Demirel o anları anlattı!

Lerzan Mutlu’nun sunduğu Cine5’te yayınlanan “Yüksek Topuklar” programında Sevda Demirel İlyas Salman ile yaşadığı münakaşayı anlattı

Sevda Demirel, bir mektebin spor salonunda tertip edilen destek konserinde sahne aldıktan sonra yaşadıklarını şöyle anlattı;

“Hayatım süresince büyüklerime ebedi saygı duymuşumdur. Ben bir destek konserine gittim. Bir kızın ayakları ters dönmüş, kalbine kan gitmiyormuş. Ona destek emeliyle tertip edilen bir konserdi.

İleride benim de evladım olacak. Hayat bu, ne zaman neyle karşılaşacağımızı öğrenemeyiz. Neyse, ben misyonumu yaptım. Spor salonunda sahne aldım. Konsere katılan iki ünlü ad vardı; İlyas Salman ve Ahmet Dursun.

Programı tamamladım, kulisime geçtim. İki avukat dostum, müzisyenlerim hepimiz kuliste konseri değerlendiriyoruz. O sırada içeriye İlyas Bey girdi. İlyas Bey buyrun dedim, yerimi verdim. Otur sen dedi. Bana aralıksız ters ters yanıtlar verdi.

Acaba şaka mı yapıyor diye düşündüm. Çok tatsız mevzular konuştu. Çok da anlatmak istemiyorum. Çok alkollüydü, benden alkol istedi. Bana karşı çok kızgınlaştı. Çok donakaldım, beklediğim bir İlyas Salman yoktu karşımda. Bakın benim burada çok şirin bir kız var ismi Şila köpeğim dedim. Bana; “Babası kim?” diye bir sual sordu. Babasını öğrenmiyorum dedim.

Bu sefer; “Sülaleni sunim.” dedi. O an, dişlerimi sıktığımı, tırnaklarımı etlerime geçirdiğimi anımsıyorum. Ben yalnızca şunu söyleyebildim; “Kalbinizin çirkinliği zati suratınıza vurmuş.” Bu kadar bedelli bir sanatçının böyle davranması beni çok üzdü. Benim akranım birisi bunu söyleseydi o duvarı delip geçerdi onun kafası. Sizi yalnızca Allah’a havale ediyorum dedim.”

Yorum yapın