Selma Ergeç Instyle için poz verdi

.

.jpg

Ergeç, ekibinde olmaktan mutluluk duyduğu “Muhteşem Yüzyıl”a dair şöyle konuşuyor: ‘Muhteşem Yüzyıl’ı diğer dizilerden ayıran en önemli özelliği, her bölümün kendi içinde bir heyecanının olması. Her bölümde bir önceki bölümün üstüne çıkma duygusu, tüm ekibin performansını ilk günkü gibi yüksek tutuyor.”

16470.jpg

Kendini kanıtladığı Hatice Sultan karakterine gelince, Ergeç’in gözlerinin içi parlıyor: “Hatice Sultan karakteri çok değişti. Ona dair benim bile şaşırdığım bazı şeyler oldu ve daha lezzetli bir karakter haline gelmeye başladı. Hatice Sultan, benim kendi hayatımda yapmadığım, belki de asla yapamayacağım her şeyi yapıyor. Zaman zaman benim konuşacağım yerde o susuyor, zaman zaman da benim susacağım, sakin olacağım yerde o deliriyor. Tam zıttım olan bu karaktere hayat verirken, kendi içindeki neden sonuç ilişkisini anlamaya çabalıyorum. Sonrasında canlandırmak zaten oldukça keyifli.”

16471.jpg

Modayı yakından takip eden Ergeç, kargo ve ıspanyol paça pantolonlardan vazgeçemiyor. Vazgeçilmez modacıları ise şunlar: “Uzun vadeli moda planlarım arasında mutlaka bir Chanel döpiyes edinmek var. Onun dışında Tom Ford’un 1996’da yaptığı kış koleksiyonunun her zaman hastasıyım. Yabancı modacılardan Vera Wang, Nina Ricci; Türkler’den de Ümit Ünal ile Hakaan’ın yıllar önceki tasarımlarını hâlâ giyiyorum. Bir de Gamze Saraçoğlu son dönemlerde rahat çalıştığım isimlerden.”

16472.jpg

Yorum yapın