Saçlarınızı yıkayın ve çıkın!

.jpg

Topuzları seviyorsanız -özellikle oval bir yüzünüz varsa sevmelisiniz!- kendinize şık tokalar satın alın. Sadece kıvırın ve toplayın! İster ıslak, ister kuru saçlarınızı bir dakikadan kısa sürede şekillendirebilirsiniz.

27039.jpg

orta ve uzun saçlar için bu senenin en şık podyum modellerindne biri yan örgü oldu. Dağınık olması ona ayrı bir hava katıyor. Sadece yana alın, örün ve hazırsınız!

27040.jpg

Yıka-çık saç modellerinin en seksileri kısa saçlardan çıkıyor. Banyodan sonra parmaklarınızla ve biraz köpükle saçlarınızı dağıtın. O açık hava kururken siz işinize devam edin.

27041.jpg

İyi ki bant ve fular modası var! Saçlarınızın sorun çıkaran yeri uçları değil, kökleridir. Bu modelle belalı tutamları kontrol altına alabilirsiniz. Üstelik kendi kendine kuruyan tutamlarda muhteşem dalgalar oluşacak.

27042.jpg

Eğer saçlarınız ince dalgalıysa, sadece seksi bir ayrım yeter. Alna yakın ve ayrım yerlerini (saçın T bölgesi) kurutun. İşte bu kadar! Elektriklenen saçlarınız varsa wax kullanabilirsiniz.

27043.jpg

Orta boy saçlar için dağınık bir modelden daha güzeli olamaz. Sadece yıkayın. Bunu uyumadan önce denerseniz sabah daha parlak ve düzgün bukleleriniz olur.

27044.jpg

Orta boy saçlarınızla topuz özlemi çekiyorsanız, geriye alarak köklerini parmaklarınızla kabartın ve uygun bir tokayla enseden sabitleyin. Yapması 30 saniye, keyfi tüm gün sürüyor!

27045.jpg

Yaz sıcaklarına karşı şık bir kalkan! Tüm saçlarınızı lastik bir tokayla tepeden toplayın. Anlatması bile sadece 10 saniye sürdü!

27046.jpg

Asimetriyi atkuyruğunda da deneyebilirsiniz. Özellikle uzama evresindeki saçlar için bu model çok ideal. Önlerde birkaç tutam saç bırakmayı unutmayın.

27047.jpg

Eğer saçlarınız yeterince uzunsa saçlarınızı bir tutamla toplayabilirsiniz. Önden slick modeliyle sıkı ya da gevşek şekilde bağlayabilirsiniz. Sağ ya da sol ayrım kullanın. Çok daha sofistike görüneceksiniz. Düz saçlılara daha çok yakıştığını da belirtelim.

27048.jpg

İşte herkese çok yakışan bir yıka-çık modeli!

Saçlarınızı derin şekilde ayırdıktan sonra bir tarafı kulak arkasına alın. Yakaladığınız asimetri harika görünecek. Köpük ya da wax kullanabilirsiniz. İnce ve kalın dalgalı saçlarda denenebilecek en güzel saç yöntemi bu. Kimse bu kadar güzel görünmenize rağmen bir dakikada hazırlandığınıza inanamayacak.

27049.jpg

Yorum yapın