Saç tokalarında sonbahar trendleri

.

.jpg

Tokalar birer hayat kurtarıcıdır. Özellikle nemli havalarda saçların elektriklenmesine sebep olan kış mevsiminde şıklığa giden kestirme yola ‘toka’ denir!

Peki bu senenin toka trendleri neler?

10857.jpg

Tüy şekilli tarak

Özellikle bir gece organizasyonu için saçlarınızı şekillendiriyorsanız bu tokalar son derece zarif bir tercih olabilir. Retro saç modellerinde kullanın, siz de çok seveceksiniz.

10858.jpg

Antik Yunan taçları

Bu akımın geldiği konusunda sizi uyarmıştık. Bol taşlı, gösterişli modellerin yanısıra sadece yaprak desenli taçlar da var. Size uygun olanı seçin. Sezonun favorisi kısa ve orta boy saçlarda son derece şık durduğunu da bir kez daha hatırlatalım.

10859.jpg

Metal taçlar

Antik Yunan taçlarına harika bir alternatif… Sadelikten yana olanlar metalik renklerdeki bu taçlardan kullanmalı. Koyu renkli saçlarda bronz ve gümüş modellerin mükemmel durduğunu göreceksiniz. Çiçek motifleri bu taçlarda en çok karşımıza çıkan desen…

10860.jpg

Hayvan şekilli tokalar

Modanın doğadan esinlenmesinin sonu yok. Klips tokalar çeşit çeşit hayvan şekilleriyle süsleniyor. Kelimenin tam anlamıyla gelenekselleşen bu tokalar bu kış daha fazla ve daha çok çeşitte karşımıza çıkacak.

10861.jpg

Desenli firketeler

Yıllardır saç dünyasından hiç eksilmedi. Bronz renkli modelleri bu kışın en sevilenlerinden olacak. Boncuklu, düz, taşlı, baskılı firketelerden mutlaka alın.

10862.jpg

Yorum yapın