Saç kahramanları

.

.jpg

Bigudiler

Sevimli ve şık dalgalar yaratan biricik dostlarımız bigudiler yüzyıllardır bizimle! Gür ve kalın telli saçlara roller, ince telli zayıf saçlara köpük modellerini öneriyoruz.

Amerika’da son dönemde yeni bir saç şekillendirme ürünü konuşuluyor. Bugididen esinlenerek oluşturulan bu şekillendirici hafif dalgalar oluşturuyor. Üstelik ısıtmak ya da herhangi bir elektronik işlem de gerektirmiyor. Türkiye’ye geldiğinde ilk siz öğreneceksiniz!

4304.jpg

Spiral toka

Bu toklara mükemmel! Saçlarınıza istediğiniz atkuyruğu ya da topuz modelini verin, spiral tokayla tutturun. İstediğiniz gibi gevşetip sıkılaştırabilirsiniz.

12565.jpg

Termal saç fırçası

Kuaför salonundan çıkmış gibi görünen bir düzlük ya da dalga için bu saç fırçalarını mutlaka deneyin. Saçınızı kuruturken bunlarla şekillendirmeyi deneyin. Rastgele kurutsanız bile doğal bir parlaklık ve yumuşaklık sağladığınızı göreceksiniz.

12566.jpg

Saç maşası

Böyle yüksek ısı gerektiren uygulamaları günlük kullanım için tavsiye etmiyoruz. Fakat bazen kaliteli bir saç maşasıyla şekillendirilen saçın yerini de hiçbir şey dolduramaz! Özellikle kulak memesi altından itibaren uygulamayı deneyin. Hiçbir tutamı 3 dakikadan fazla tutmayın. Uygulamadan sonra saçlarınızı parmaklarınızla tarayın.

12567.jpg

İşte bir tehlikeli güzellik daha… Saç düzleştiriciden önce saç şekillendirici ya da koruyucu serumlardan kullanabilirsiniz. Bu sezon öne çıkan saç modellerinden atkuyrukları için düz saç gibisi yok!

Yine yeni bir ürün uyarısında bulunalım. Saçları hem kurutup, hem düzleştiren şekillendiriciler Amerika’da piyasaya çıktı. Biz de merakla bekliyoruz!

12568.jpg

Yorum yapın