Romantik ve masrafsız bir Sevgililer Günü

…..

.jpg

O özel zamana sadece sayılı saatler kaldı! Neler yapacağınıza hala karar vermemiş ve kara kara bütçenizi düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız bu rehbere göz atın.

‘Aşk mı para mı’ sorusuna kalplerle cevap verenler için…

20138.jpg

O’na utunulmaz bir ‘aşk sabah’ı yaşatın!

Her sabah yeteri kadar uyuduğunuzu düşünüyoruz. O zaman bu sabah bir değişiklik yapın ve biraz erken uyanın. O’na unutulmaz bir sabah yaşatmak için hazırlıklara başlayın! Ona çaktırmadan odadan çıkın ve ufak ipuçları hazırlayın. Sevgiliniz uyandığında onu mutfağa yönlendirecek bir not yazmayı unutmayın!

20126.jpg

Sevgililer Günü kahvaltınız hazır mı?

Her gün birlikte kahvaltı yapıyorsanız 14 Şubat’ta daha çeşitli şeyler hazırlayın. Bugün sizin ve partneriniz için unutulmaz bir sabah olmasını sağlayın. Örneğin, kalpli yumurtalar ve krepler uygun bir alternatif olabilir. Onun için yaptığınız cappuccinonun üzerini kürdan yardımıyla kalp şekline sokabilirsiniz.

20125.jpg

Aşk notları her zaman işe yarar!

Notlarla sabah oynadığınız oyunu hatırladınız mı? Bu onu gerçekten çok heyecanlandırdı değil mi? O zaman aşk notların gücüne inanın ve gün içinde bunu yapmaya devam edin. Kıyafetlerini seçeceği dolabın kapağından ayakkabı çekeceğine kadar pek çok yere minik aşk notları yapıştırabilirsiniz. Ceketinin cebine de birkaç satır koymayı unutmayın. Bu sayede gün boyu sevildiğini hatırlayacaktır.

20127.jpg

O günü evde geçirin!

Güne romantik bir süprizle başlamak partnerinizin bu günü evde sadece sizinle geçirmesini sağlayacak. Güzel bir kahvaltıdan sonra yapılması gereken en güzel şey. Bir fincan kahve alıp onunla aynı kanepeye uzanmak olacaktır.

16749.jpg

En romantik aşk filmeri sizi bekliyor!

Yıllarca arşivinizde izlenmeyi bekleyen aşk filmeri varsa artık onları çıkarma ve izleme vakti. İçlerinden en romantik olduğunu düşündüğünüz filmi seçin ve partneriniz dizlerine yatarak filmi izleyin. Zaman zaman filmi durdurup üzerinde konuşun. Sizin aşkınzla kıyaslayın. Bu size hem ilk tanıştığınız günleri, hem de romantik dadikalarınız hatırlatacaktır.

20137.jpg

Romantik bir gece!

Partnerinizle geçen muhteşem bir günü unutulmaz bir şekilde noktalayın. Bugüne özel sadece onun için aldığınız iç çamaşırlarını giyme vakti. Bu onu özel ve değerli hissettirecektir. Karşısında giyinin, bu onun heyecanı daha da arttıracaktır.
Sabahtan başlayan aşk notlarınıza yatak odanızda da yer verin. Yatağın içine onu kışkırtacak cümleler yazıp saklayın.

19536.jpg

Yorum yapın