Podyumlardan makyaj çalalım!

….

.jpg

En ünlü tasarımcıların podyumlarda tercih ettiği makyajlar hemen makyaj markalarına yansıyor. Biz tedbirimizi önceden alalım diye defilelerde olup bitenlerden mini bir katalog hazırladık.

Biraz ilham almaya ne dersiniz?

18559.jpg

Dolce & Gabbana’nın ateşli Sicilyalı kadınlarına kedi gözünden başka ne yakışır? Ultrafeminen bu bakışlara sahip olmak için siyah eyeliner’ı göz uçlarına doğru yoğunlaştırın.

18460.jpg

Deniz altı yaşamı yaz sezonunun hit trendlerinden. İnci taneleriyle usta işlemelerse oldukça etkili. Chanel defilesinde kullanılan inci stickerlar piercing etkisi yaratıyor.

18461.jpg

Christopher Kane, Missoni, Carolina Herrera ve Thakoon bu sezon maskarasızlığı seçen tasarımcılar. Yalın, taze ve çabasız güzellik…

18462.jpg

Baskın, güçlü ve renkli. Miu Miu’nun dramatik gölgeleriyle gözler daha da ön planda.

18463.jpg

Rodarte kızlarının gözlerindeki duman perdesi daha da baskın bir hale geldi. Sanki mürekkeple boyanmışçasına dramatik…

18464.jpg

Daha parlak, daha etkili. Tıpkı Fendi gibi DSquared2, Ashish, 3.1 Phillip Lim ve Giorgio Armani de yaz sezonunda ışıltı istiyor.

18465.jpg

Yaz sezonunda ilgi gözlerde. Boz kahverengi ve mat bakır tonlarıyla sizin de Lanvin kızları gibi hafif dumanlı gözleriniz olabilir.

18466.jpg

Louis Vuitton defilesinin masal bebekleri gibi olmaya ne dersiniz? Hafif nemli bir cilt, pembeleşen yanaklar ve maskarayla belirginleşmiş gözler.

18467.jpg

Jean Paul Gaultier, retro silüetleri kullanmayı iyi biliyor. İşin püf noktası natürel cilt, ışıltılı kırmızı dudaklar ve kusursuzca kıvrılmış kirpiklerde gizli.

18468.jpg

Fırçayla taranmış kaşlar Versace’nin alametifarikası bu yaz. Böylesine maskülen kaşlar ifadenize güçlü bir hava da katar.

18471.jpg

Şarap ilham verdi, dudaklar önümüzdeki yaz bordoya döndü. Koyu gölgeleri olan degrade dudaklar Prabal Gurung, Issey Miyake ve Donna Karan’ın da tercihi.

18473.jpg

Diane Kendal, Proenza Schouler defilesi için modelleri concealer, pudra ve hafif pembeleşmiş yanaklarla podyuma çıkarmayı tercih etti. Amaç, gerçek minimalizm.

18474.jpg

Renk kontürü. Michael Kors’un kızlarında, yanaklardan çeneye kadar uzanan tonsürton fondötenle belirginleşmiş sınırlar öne çıkıyor.

18476.jpg

Yorum yapın