O sahnelerdeki cesareti ile dikkat çekti

‘Kaybedenler Kulübü’nde rol alan Nejat İşler ile Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri filmin gösterime girmesinden bir ay sonra ortaya çıktı.

Türkpençe, sevişme sahnelerindeki cesaretini dikkat topluyor. Tolga Misal’in idarediği ve üretimcisi olduğu ‘Kaybedenler Kulübü’, 4 haftada 362 bin 601 birey tarafından izlendi. Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe ve İdil Fırat’ın başrollerini paylaştığı film, 1990’larda büyük alaka gören ‘Kaybedenler Kulübü’ isimli radyo programını hazırlayan Kaan Çaydamlı ile Mete Avunduk’un hayatlarından kesitler sunuyor.

FRAGMANDA KULLANMADI

‘Kaybedenler Kulübü’nde Nejat İşler ile Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri filmi izleyenler tarafından oldukça hoşlanılıyor. Tolga Misal, hakkında “Filmin promosyonunu sevişme sahneleriyle yaptı” denmemesi için söz mevzusu sevişme sahnelerini medyaya dağıtmadı, filmin fragmanında da yer vermedi. Nejat İşler’le Ahu Türkpençe’nin sevişme sahneleri ‘Kaybedenler Kulübü’nün gösterime girmesinden bir ay sonra ortaya çıktı.

Sevişme sahneleri, özellikle bugüne kadar öpüşme ve sevişme sahnelerinden sakınan Türkpençe’nin hoşluğunu ateşli sahnelerde sergilemesiyle oldukça garip hale geliyor. Türkpençe, daha evvel rol aldığı dört sinema filminde ve yedi televizyon dizisinde hoşluğunu sergileme ismine hiç cömert davranmamıştı.

Yorum yapın