Nikah tarihlerini ertelediler!

Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı Gökçe Bahadır ile oyuncu Ali Sunal, Bahadır’a Çağan Irmak’tan ‘Dedemin İnsanları’ filmi için öneri gelince nikâhlarını erteledi

“Yaprak Dökümü” dizisinin Leyla’sı Gökçe Bahadır ile Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal’ın kendi izinden giden oğlu Ali Sunal, 11 Haziran’da evlenmeyi tasarlıyordu. Milliyet’in haberine göre, Sunal ile Bahadır evvel İstanbul’da nikâh masasına oturacak, ardından da Yunan adalarında arkadaşlarının katılımıyla renkli bir düğün organize edeceklerdi. Ancak Gökçe Bahadır, Çağan Irmak’tan yeni sürükleyeceği “Dedemin İnsanları” filmi için öneri alınca çift, düğün tasarısını erteleme kararı aldı. Bahadır’a bu mevzuda nişanlısı Ali Sunal’ın yanı gizeme müstakbel kayınvalidesi Gül Sunal da destek verdi.

Anne Sunal, Bahadır’a “Konutluluğu her zaman yapabilirsiniz ama böyle hoş sinema filmi fırsatları hayatınızda kaç defa önünüze gelebilir ki?” dedi. İlk defa bir sinema filminde rol alacağı için çok mutlu olan Bahadır ise “Çağan Irmak’la çalışacağım için o kadar mutluyum ki, anlatamam. Zati en büyük hayalim Çağan Irmak’la çalışmaktı” diye konuştu. Bahadır, yeni nikâh tarihini önümüzdeki günlerde tanımlayacaklarını açıkladı.

MUHTEŞEM KADRO
Most Productions ile Ay Yapım’ın eforlarını birleştirerek sürükleyeceği “Dedemin İnsanları”nın kadrosu da muhakkak oldu. Bahadır, filmde akılda oyuncular Çetin Tekindor, Hümeyra ve son olarak “Kaybedenler Kulubü” filmindeki performansıyla otoritelerden bütün anekdot olan Yiğit Özşener’le kamera karşısına geçecek. Filmde Çağan Irmak’ın dedesinin hakikat yaşam hikayesini kurgulayarak yazdığı hikaye beyazperdeye taşınacak.

Yorum yapın